×

סדנת עיסוי זוגית חווייתית ומלמדת - אביגיל פורת - ריפוי בעיסו 


  • : תל אביב
  • : תל אביב
  • : יחסים זוגיות ופיתוח אישי
  • : זוגיות
  • : מבוגרים
  • :
פעילות
 יחסים זוגיות ופיתוח אישי, קורס
 יחסים זוגיות ופיתוח אישי,  יחסים זוגיות ופיתוח אישי - זוגיות - סדנת עיסוי זוגית חווייתית ומלמדת - אביגיל פורת - ריפוי בעיסו, תל אביב, מבוגרים "בכל אחד ואחת מאתנו קיימת היכולת וקיים הידע העתיק לטפל ולרפא את עצמו ואת האחר ולשפר את איכות חיינו"

אני מטפלת בכירה בעיסוי רפואי ושיקומי בטכניקות מגע ותנועה כגון: עיסוי רפואי, שיאצו, טווינה, יוגה ככלי טיפולי, דיקור מערבי, הנעה ותנועה. בעלת קליניקה לעיסוי רפואי ביפו ומנחת סדנאות מגע לזוגות ולקבוצות.

אל טיפולי המגע הגעתי דרך מחלתה המתפתחת של אימי והצורך שנוצר למצוא פתרון מידי לעצור את המחלה ולהפחית את הכאב. במהלך אותן שנים בהם טיפלתי בה נחשפתי לעולם עשיר של ידע והבנה חדשה (עתיקה) על יכולות הגוף לשקם את עצמו ולהביא מרפא ורוגע. הבנתי שמחלה הינה יצירה של האדם ומתוך הקשבה והתבוננות פנימה, גוף ותודעה (תפיסות, אמונות, רגשות) ויצירת שיתוף פעולה עם הגוף, ניתן לחולל תהליכים מרפאים.

מגע עבורי זו חוויה של סקרנות, יצירתיות ולמידה עצמית. דרך מגע אני מאפשרת לעצמי להתבונן ולהכיר את הגוף טוב יותר. לומדת להכיר את הרגשות והתפיסות היוצרות דפוסים מקבעים ואזורים מכווצים בגוף. לומדת להכיר ולהתידד עם האזורים הרגישים והכואבים ומעצימה באמצעות כך ריפוי, רוגע ושלווה. לומדת להכיר מהותו של תהליך ריפוי, לפתח סבלנות וסובלנות לגוף ולעצמי.

אני מאמינה בקשר ההדוק בין גוף ונפש ועוסקת במגע כדרך לריפוי וביטוי עצמי. החזון שלי הוא לקדם ולטפח מודעות והקשבה לגוף אצל כל אדם ואדם, מתוך מרחב של חופש, שמחה וקבלה עצמית