×

טיפול בבעיות קשב וריכוז לילדים הבית לצמיחה והצלחה בכל תחומי החיים-טיפול בבעיות קשב


  • : הוד השרון, דרך רמתיים משק 30‏
  • : הוד השרון
  • : מטפלים וחוגים טיפוליים
  • : ביופידבק, ספורט שיקומי
  • : נוער
  • :
מטפלים וחוגים טיפוליים - ביופידבק, ספורט שיקומי - טיפול בבעיות קשב וריכוז לילדים, הוד השרון, נוער המרכז לטיפול בבעיות קשב וריכוז ADD- ADHDולטיפול בבעיות פיזיות רגשיות בילדים,מתבגרים ומבוגרים בעזרת תנועה,ספורט,הדרכה אישית וקבוצתית,טיפולים אנרגטיים והדרכת מדיטציה. פיתוח מיומנויות חברתיות .
המרכז בניהולה של נעומית BA בחינוך גופני שיקומי -מטעם סמינר הקיבוצים-מעל 15 שנות נסיון.
המרכז מיועד לילדים,מתבגרים ומבוגרים עם בעיות קשב וריכוז,בעיות פיזיות רגשיות ולקויות למידה.
המפגשים משלבים עבודה חוויתית תנועתית פרטנית או קבוצתית -בעזרת מסלולים ספורטיביים אתגריים התורמים ליציבה,ויסות כוח,מוטוריקה,חרדות והפרעות קשב .
המפגשים הנוספים בפרטני או קבוצתי הינם מפגשים משלימים הכוללים שיחה,שינוי חשיבה בעזרת מדיטציה וטיפולים אנרגטיים וכן הדרכת הורים בעזרת שיחה ,טיפולים אנרגטיים ומדיטציה.
הטיפול בבעיות הקשב וריכוז ADD-ADHDוכן הטיפול הפיזי רגשי מותאם לכל ילד ומתבגר לפי הצורך הן בפרטני והן במפגש קבוצתי.פיתוח מיומנויות חברתיות.
המפגש הראשון כולל קודם כל שיחה עם ההורה ואחר כך עם הילד ואבחון לילד על מנת להרכיב לו את התוכנית המתאימה להעצים אותו ולהביא אותו להצלחה.
מטרות ויעדים: הקניית ידע בנושא הפרעות קשב,לימוד טכניקות להפחתת רעשים חיצוניים,שיפור למידה,חיזוק הגוף על ידי עבודה שתשפר את: ויסות החושים,יציבה,מוטוריקה,סרבול מוטורי,חרדות,דימוי עצמי ובטחון עצמי,חולשה שרירית והפרעת הקשב.
כישורים חברתיים יפותחו בעבודה הקבוצתית ,הערכה עצמית תעלה,חשיבה חיובית תתגבש גם בעבודה עם הגוף וגם בעבודה על הנפש בעזרת אימון לחשיבה חיובית, בעזרת טיפולים אנרגטיים והדרכת מדיטציה הן לילד והן להורים.
הילד,המתבגר והמבוגר -הינם מכלול שלם של גוף ונפש -ועל מנת להגיע לפתרון של קושי יש לתת תשומת לב בטיפול גם על הצד הפיזי וגם על הצד הנפשי וכך נגיע להצלחה ולמקסימום היכולות שלנו.