×

האלכימיה של האהבה- חווית הלב הרוחני 


  • : שיטים
  • : שיטים
  • : יחסים זוגיות ופיתוח אישי
  • : מודעות
  • : מבוגרים
  • :
פעילות
 יחסים זוגיות ופיתוח אישי, קורס
 יחסים זוגיות ופיתוח אישי,  יחסים זוגיות ופיתוח אישי - מודעות - האלכימיה של האהבה- חווית הלב הרוחני, שיטים, מבוגרים
על אף אורח החיים המודרני והקידמה הטכנולוגית המביאים לחיי נוחות כביכול, החיים שלנו נהיו קדחתנים ותובעניים יותר ויותר. משפחה ומערכות יחסים הפכו לעבודה במשרה מלאה. 
התפתחות של מחלות לב, לחץ דם גבוהה וחרדה הם דבר שכיח עקב אורח החיים זה. הלחץ בו אנשים נתונים גורם לעומס רגשי, הלב שלנו פשוט נשחק.
בסדנה זו אנחנו רוצים לשלוח את הלב לחופשה. אנחנו רוצים לשחרר מתחים נפשים ופיזים מהלב שלנו. אנחנו רוצים ללמוד איך לתמוך בלב שלנו האמצעות השימוש במפת הצ'אקרות, שיכולה להוביל אותנו אל יכולות הריפוי שטמונות בכל אחד מאיתנו.

כדי לשמור על האור בליבינו נלמד איך לחזק אותו בדרכים שונות ולהגדיר לעצמינו גבולות בריאים בחיי היום- יום. נמצא את היכולת שקיימת בנו להיות אוהבים כלפי עצמינו ממש כפי שאנו אוהבים כלפי אחרים.
כאשר ניצור את האווירה הנכונה כדי לאפשר ללב שלנו לפעם ולרטוט בקצב הטבעי שלו, נחווה באופן טבעי את האיכויות של הלב: אהבה, חום, מסירות, חמלה, שובבות ושקט.

הרשו ללב שלכם להפתיע אתכם במתנות הרבות שלו. בתוך כל אחד מאיתנו שוכנת אינטיליגנציה טבעית ואמיתית יותר של הלב הרוחני שלנו.


"אבל החינוך הנוכחי גורם למיינד להיות ישן. הוא לא מעיר את המיינד, אלא ממלא אותו, וכך, הוא הופך לישן. ע"י כך שאנו מלאים בכל מיני מחשבות, המיינד הופך לישן, מוטרד ועייף. הזנה של מחשבות אומר הזנה של הזכרון. זהו אינו נצנוץ של אינטיליגנציה מחשבתית. זכרון אינו אינטיליגנציה. זכרון הוא מכני. אינטליגנציה היא תודעה." (אושו: מהפכה בחינוך, #2)

על סוגנדהו:
פרם סוגנדהו היא תרפיסטית אושו בכירה עם נסיון של למעלה מ30 שנים בהעברת סדנאות בכל העולם. הרקע שלה כולל תארים אקדמאים בפסיכולוגיה, סוציולוגיה וחינוך. בנוסף היא למדה והתנסתה בשיטות אלטרנטיביות רבות כמו מדיטציה, רייקי, אלכימיית צקרות, פולסיישן (נשימה), היפנוזה, NLP, שיחרור התניות מיניות, שיחרור התניות ילדות ותרפייה מבוססת פריימל. סוגנדהו תלמידה של אושו מ1980 ומחברת את הידע המקצועי שלה מהמערב עם שיטות אלטרנטיביות מהמזרח. היא מנהלת את המוסד של אושו לאלכימייה פנימית ומדיטציה, מובילה סדנאות אלכימייה של צ'קרות ומציעה סשנים פרטיים.

עלויות:
1490 ש"ח עבור שלושת ימי הסדנה הכוללים לינה בחדר דורמיטורי (עד 7 אנשים בחדר), אירוח מלא (3 ארוחות צמחוניות ליום) וכל פעילויות הסדנה.
ניתן ללון בחדרים פרטיים בתוספת תשלום.

The workshop is led in English with Hebrew translation available. 
הסדנה תועבר באנגלית עם תרגום לעברית במידת הצורך.