×
לימודי
 מוסיקה, שיעורי
 מוסיקה, חוגי
 מוסיקה, קורסי
 מוסיקה, פעילויות מוסיקה -  אולפני הקלטות - "כוכב נולד" פרטי - באמצעות אולפני הקלטות

"כוכב נולד" פרטי - באמצעות אולפני הקלטות

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

לילדים שלכם יש קול יפה במיוחד? לא צריך לחכות שיזמנו את הילדים לתוכנית. אפשר לאתר אולפני הקלטות זולים, ולהפיק דיסק באופן פרטי.
למעשה, אפשר להשתמש בקובץ ההקלטה לא רק בשביל צריבה על דיסק. ניתן לשווק את השירים המוקלטים ביו טיוב. אז איך מקדמים את הילדים בעלי קול הזהב?

חשיבה מקדימה- האם הילד באמת רוצה להיות זמר?

לפעמים, מחליטים המבוגרים על עתיד הילדים. אמנם, לילד יש כישרונות. אך, לעיתים הילד לא בשל להוציא את כישרונותיו בגיל צעיר. לכן, לפני שפונים עם הילד לאולפן הקלטה, חשוב לוודא עם הילד שהוא מוכן להפיץ את שיריו. אין להפוך את הילד לכוכב, אם אין זה רצונו של הילד.

שלב ראשון- הקלטה באופן פרטי:

כאשר רוצים לקדם את השירה של הילד או הילדה, וזה גם רצונו של הילד, מומלץ בשלב הראשון להקליט באופן פרטי. דרך טובה לפריצה, היא חלוקת מזכרת בבר המצווה, או בת המצווה. כאשר מקליטים את הילד, יש קבצי שירה מקצועיים. קבצים אלו, יהיו בסיס להפצה של השירים.

שליחת שירים במייל והעלאה ביו טיוב:

אפשר לנצל היטב את יכולות הדואר האלקטרוני, ואת הרשתות החברתיות. ניתן לשלוח קבצים עם שיר של הילד לידידים ולמכרים. כמובן, אפשר גם להעלות קבצים קצרים לפייסבוק, ולהעלות סרטון ערוך עם קליפ, והשירה ליו טיוב.

גם מבוגרים מגלים כישרונות:

לפעמים, ישנם מבוגרים בעלי קול יפה, הרוצים להתחיל לשיר. לכן, גם מבוגרים יכולים להקליט את קולם באולפן הקלטה, ולהפיק דיסק. לפעמים, הדיסק יהיה חובבני. אך, שיווק נכון של הדיסק, יאפשר הפקה מקצועית יותר.

לסיכום:

יצירת אולפני הקלטות במחיר סביר, מאפשרת לילדים בעלי קול יפה, ולזמרים חובבנים להפיק דיסק. באמצעות שיווק נכון ברשתות החברתיות, יוכלו הילדים להיות זמרים מוכרים כשיגדלו. למבוגרים, קל יותר למכור דיסק שלהם ברשתות החברתיות באמצעות שיווק נכון. 


הרשמות אינטרנטיות לחוגים - החלטה כלכלית נטו