×
קורסי
 מחשבים ואינטרנט, חוגי
 מחשבים ואינטרנט, שיעורי מחשבים ואינטרנט -  אינטרנט -  8 דברים טובים באינטרנט

8 דברים טובים באינטרנט

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

עולם האינטרנט, חולש על תחומים רבים בחיינו.
ישנם חסרונות וסיכונים ברשת האינטרנט, אך ישנם גם יתרונות רבים. השאלה היא איך מנצלים את רשת האינטרנט. ניתן לעשות דברים טובים דרך האינטרנט.
במאמר זה, נסקור 8 דברים טובים שניתן לעשות דרך רשת האינטרנט:

1.      מימון המונים לפרויקטים חברתיים: אחד מהדברים הטובים ברשת האינטרנט, הוא היכולת לגייס סכומים גדולים עבור פרויקטים חברתיים. ברשת האינטרנט ישנם אתרים לגיוס המונים. עבור כל פרויקט חברתי נפתח דף התרמה. עם שיווק נכון של המיזם ברשת, ניתן לעיתים לגייס את מלוא הסכום הנדרש.

2.      שיתוף חפצים- רשת האינטרנט, מאפשרת לשתף חפצים אחד עם השני. ישנם אתרי שיתוף חפצים כמו: פרויקט אגורה. כל מי שמעוניין למסור חפץ, מעלה את נתוני החפץ לאתר. כל גולש באתר מחפש לעצמו חפץ שהוא רוצה, ויוצר קשר עם המוסר. בדרך זו ניתן לחסוך כסף רב כאשר אין צורך לשלם על רהיטים ומכשירים יקרים.

3.      עבודה פאסיבית מהבית- לא מתאים לכל אחד לעבוד מהבית. אולם, ישנם בעלי כישרונות, המסוגלים להקים לעצמם עסק וירטואלי מהבית. אתרי המכירות הגדולים בעולם כמו איביי ואמזון, מאפשרים לכל אחד לנהל מביתו חנות וירטואלית. לעיתים, יש צורך לגשת לסניף הדואר ולשלוח, אולם מאמץ זה פחות מהמאמץ של עבודה מחוץ לבית. ולכן, העבודה מהבית מפנה זמן איכות לעצמנו ולמשפחה.

4.      מאגר הידע הגדול בעולם- רשת האינטרנט, משמשת כמאגר הידע הגדול ביותר בעולם. באינטרנט ניתן למצוא מידע על כל נושא. באינטרנט יש אנציקלופדיות וירטואליות הניתנות לעריכה על ידי הגולשים, כדוגמת ויקיפדיה.

5.      ביצוע פעולות בנקאיות- עולם האינטרנט חוסך לנו זמן רב של עמידה בתור בבנק. כיום, ניתן לבצע את כל הפעולות הבנקאיות דרך האינטרנט, מבלי לבזבז זמן פיזי של עמידה בתור בבנק. ניתן גם לפתוח חשבון דרך האינטרנט באמצעות שיחה עם פקיד דרך מצלמת וידיאו.

6.      קניות דרך הבית- כיום ניתן לרכוש כל דבר בלחיצת כפתור מהבית. ניתן לחסוך כסף רב, כאשר קונים פריט מסוים בחצי מחיר דרך אתרים מחו"ל. בדרך זו ניתן לחסוך לפחות מאות שקלים בשנה.

7.      שיווק דיגיטלי- האינטרנט, הינו הכלי החזק ביותר כיום לפרסום עסק ברשת האינטרנט. עסק שלא מפרסם את עצמו באינטרנט, נחשב כעסק לא קיים. כיום, לרוב המכריע של העסקים יש אתר אינטרנט ודפי נחיתה ודף פייסבוק. בכרטיסי הביקור של העסקים השונים שמים את שם דף הפייסבוק, וכתובת האתר. עסק עם אתר תדמית מכובד, נחשב לעסק רציני יותר.

8.      זימון תורים דרך האינטרנט- גופים רבים, פתחו שירות של הזמנת תור דרך האינטרנט. גופים אלו, הינם גופים רשמיים כמו: הדואר, רפואה דחופה, ועוד. הזמנת התור חוסכת זמן רב של המתנה פיזית בתור במקומות אלו. כאשר מזמינים תור דרך האינטרנט, נותר רק לבוא עם התדפיס אל הפקיד ולקבל את התור.

לסיכום:
עולם האינטרנט, פותח הרבה אפשרויות של תעסוקה ושימוש. דרך האינטרנט ניתן לבצע פעולות יום יומיות פשוטות רבות.
מומלץ להכיר היטב את עולם האינטרנט. כאשר מתקשים בהכרת האינטרנט, ניתן לקבל שיעורי עזר, או לקחת קורס היכרות.


קורסי
 מחשבים ואינטרנט, חוגי
 מחשבים ואינטרנט, שיעורי מחשבים ואינטרנט -  אינטרנט - קידום בפייסבוק – הדרך שלך להצלחהקידום בפייסבוק – הדרך שלך להצלחה