×
חוגי
 מחול, קורסי
 מחול, שיעורי
 מחול, פעילויות
 מחול, לימודי מחולקורסי
 התעמלות ותנועה, חוגי
 התעמלות ותנועה, שיעורי התעמלות ותנועה -  זומבה,  זומבה - 7 יתרונות לאימון זומבה שכל אחת צריכה לדעת!

7 יתרונות לאימון זומבה שכל אחת צריכה לדעת!

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

זומבה הוא אימון פיטנס של ריקוד חי ואנרגטי, שמאפשר שריפת קלוריות תוך פעילות גופנית, במסווה של ריקוד. לכל מי שאינו חובב גדול של פעילות ספורטיבית במסגרת, הזומבה מאפשרת הנאה גדולה וממכרת כמעט כל משתתף. מאז הגעתה לעולם, הזומבה סחפה המונים והסבה אושר וחיטוב לכל המתאמנים בשיטה זו.

זומבה מזמינה ומאפשרת לכל אחד, בכל רמה, להצטרף למסיבה, כשבכל מסיבה נלמדים צעדים קבועים וידועים מראש אותם לומדים בשיעור תוך כדי התרגול. אין צורך בניסיון קודם או בידע במחול לסוגיו. הריקודים פשוטים וקלים ללמידה, וברגע שהבנת את הצעדים תוכל להרחיב את התנועות ולהשיג אימון יעיל וקליל.

בזמן אימון זומבה ישנו רצף שירים בלתי פוסק. פשוט לא עוצרים לרגע! לכל שיר קיים ריקוד מיוחד משלו שזהה לכל מקום אחר בעולם. כמובן שמאז שתחום הזומבה התפשט לכל העולם קיימות וריאציות מרובות ואדפטציה למקום ולתרבות, כך שלא בטוח שאם תהיו בשיעור זומבה במומבאי זה ייראה לגמרי אותו דבר, אך את השירים המוכרים בעולם כולם ירקדו אותו דבר.

המוזיקה הסוחפת בשיעורי הזומבה היא שילוב של מגוון מקצבים לטיניים, ומכילה להיטים מוכרים ועכשוויים. הסגנונות המוזיקליים הם: קומביה , רגאטון , סלסה , צ'ה צ'ה צ'ה , מרנגה ועוד, כשכל אלה המם מקצבים מהירים יחסית, אשר מעלים את האדרנלין והאנרגיות וסוחפים את המתאמנים לסערה של העלמת קלוריות בלתי מורגשת!

מאיפה בכלל הגיעה הזומבה?

הזומבה הומצאה בשנת 1999 על ידי אלברטו ("בטו") פרז הקולומביאני. בטו הביא עמו את השיטה מקולומיה אל מיאמי, הנמצא בפלורידה החמה בארה"ב, בה ריכוז המהגרים ההיספנים גבוה מאד. הוא החל ללמד במכוני הכושר בעיר, והקהל מילא את שיעוריו עד אפס מקום במהירות שיא.
כאשר שני יזמים ראו את ההצלחה של בטו, הם החליטו למתג את השיטה שלו ולהפיץ אותה כסגנון אימון חדש ומלהיב ברחבי העולם. היזמים קראו לשיטה "זומבה", רשמו אותה כסימן רשום והחלו בהכשרת מדריכים ברחבי העולם. לזומבה הוקמה במהרה חטיבת הדרכה עולמית ועד היום הוכשרו למעלה מ30 אלף מדריכים ב-70 מדינות ברחבי העולם. לשיטת הזומבה אף מתקיימים כנסים עולמיים.

אז למה לי זומבה?

אם את לא מתחברת להליכה המשמימה על ההליכון במכון הכושר, או לא זורמת על עמידת ראש בשיעורי היוגה - זומבה זה בדיוק מה שאת צריכה. מסיבה גדולה של כיף שבכלל לא מרגישים בה שהזמן עובר. הזמן רץ ואנחנו מזיעים, רוקדים, צוחקים ובעיקר - שורפים קלוריות ומתחטבים!

יתרונות הזומבה:

        הריקוד מחטב ומעצב את גופנו, ומסייע לנו לשמור על הגזרה (או להשיג לנו אחת בשעה טובה).

        שריפת קלוריות מבלי להרגיש בכלל.

        פסק זמן משגרת החיים, מהלחץ והמתחים היום יומיים והטענת הגוף והנפש באנרגיה מחודשת.

        ייצור והזרמת אדרנלין בגוף שמעלה לנו את החיוניות ושמחת החיים!

        שיעורים קבוצתיים בחברה טובה ומחייכת.

        מוזיקה סוחפת שלא תשאיר אף אחד אדיש. פשוט לא תצליחו להפסיק לזוז!

        השגת כושר גופני וסיבולת לב ריאה במהירות וביעילות.


 

קורסי
 התעמלות ותנועה, חוגי
 התעמלות ותנועה, שיעורי התעמלות ותנועה -  זומבה -  6 עובדות מעניינות על זומבה 6 עובדות מעניינות על זומבה