×
חוגי
 מחול, קורסי
 מחול, שיעורי
 מחול, פעילויות
 מחול, לימודי מחול -  ריקוד חתן כלה - 5 סיבות מצוינות לעבוד על ריקוד חתן - כלה לקראת הערב שלכם!

5 סיבות מצוינות לעבוד על ריקוד חתן - כלה לקראת הערב שלכם!

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

תעשיית החתונות מאז ומעולם ישבה על שבלונה מוכרת, שמלבד הכספים שהיא גורפת, היא מכתיבה אירוע מתוסרט שמסיבות רבות נח ויעיל לזוגות הטריים.
מהלך האירוע פחות או יותר ידוע מראש וזה מוריד מהלחץ והתהיות איך יהיה ומשאיר את הזוגות פנויים להילחץ מדברים אחרים.

ברוב המקרים ובאופן גורף, מדובר בסדר הבא: הצעה רומנטית, העלאת תמונת הטבעת לפייסוש או לאינסטוש, בחירת מועד, וכמובן תקופת המרדף הגדול שכוללת סגירת אולם בסגנון ובתאריך שמתאים לכם, די ג'יי שעונה בדיוק על הטעם המוסיקלי של שניכם, צלם, קייטרינג, שמלה, חליפה, סידורי פרחים, הזמנות… והרשימה עוד ארוכה ומתישה.

גם לאירוע עצמו יש סדר די ברור וכמה דברים שכמעט כולנו עושים עליהם "וי", כגון טקס הנישואין תחת חופה (בין אם מסורתית, רפורמית או כל טרנד אחר), הגשת מזון לאורחים- בין אם בופה של הגשה עצמית או הגשה לשולחנות, רחבת ריקודים שפועלת און אנד אוף בין המנות ואחרי הקינוחים, וכמובן הבידור בערב.

כל זוג, אופיו ותקציבו, יחליט על הטריקים שישלוף מהשרוול במהלך הערב, כדי שזאת תהיה חתונה שידברו עליה שנים. הרי זאת כל המטרה, לא?

וכאן מתחילה רשימה באמת בלתי נגמרת של אפשרויות. יש שיזמינו צלם מגנטים, יש שיזמינו פינת זולה עם הפעלות לילדים, יש שיפתיעו בחופה עם להקה שתסתתר בין האורחים ותפצח בנגינה עם שבירת הכוס. כל אחד וההעדפות שלו, אבל … דבר אחד מוסכם על הכל - אין דבר יותר מגניב ומרשים מזוג שמביע את אהבתו ומטביע את חותמו בריקוד בלתי נשכח.


אז הנה 5 סיבות מצוינות לריקוד חתן - כלה ביום החשוב בחייכם:

1.      זה הרגע שבו כל העיניים נשואות אליכם. אתם מביטים אחד בשני באהבה אין קץ וזאת הזדמנות מעולה להראות לכולם שאתם צוות מנצח. היו נוכחים באירוע שלכם ולא רק מארחים שמתרוצצים כל הערב בין שולחנות.

2.      יש סיכוי לא רע שזה אחד הרגעים הבודדים בחתונה שלכם שבו תהיו יחד, כי קל מאד ללכת לאיבוד כשאתה מארח 400 אורחים.

3.      אם כבר קנית שמלה ב10,000 ש"ח, האיפור והשער שלך מרהיבים ואת כולך קורנת, תני לצלם כמה רגעים על הרחבה לצלם אותך בלי אנשים סביב ולתעד אותך ואת יופייך המתפרץ. אה, כן - וגם את ההוא שלידך... צוות מנצח כבר אמרנו, לא?

4.      אם ניחנתם בכישרון ריקוד זה הזמן לשנס מותניים ולתת בראש עם מופע זוגי שישאיר לכולם את הלסת על הרצפה. אם לא ניחנתם בכישרון ריקוד או בניסיון כלשהו של ריקוד זוגי, מה יותר מגניב מלהתכונן בשקט בשקט מבלי שאף אחד יודע ולהכין, בעזרת הדרכה נכונה כמובן, את השואו של החיים?! החברים לא יפסיקו לדבר עליכם וככל הנראה שתקבעו רף חדש של מגניבות לחבר'ה.

5.      הערך המוסף לריקוד חתן כלה, הוא שאתם זוכים לזמן איכות זוגי בזמן ההכנות לחתונה, מה שמוסיף עוד רומנטיקה וקרבה לקראת הצעד הגדול שלכם לחיים משותפים. זאת מתנה לעצמכם.

 

כדי להגשים את הפנטזיה של ריקוד סוחף שישאיר את כולם עם הלסת על הרצפה ואותך מונפת באוויר כמו בסיום של ריקוד מושחת, תוכלו לפנות לסטודיו למחול שמתמחה בריקודי חתן כלה.
המדריך או המדריכה יעזרו לכם, לפי טעמכם המוזיקלי ומידת הכושר והניסיון שלכם, לבנות כוראוגרפיה מתאימה שתוציא מכם את המיטב ותעזור לכם לככב על הרחבה.