×
קורסים
 לימודים והעשרה, קורסי
 לימודים והעשרה, שיעורים
 לימודים והעשרה,  לימודים והעשרה -  כלכלה ושיווק - 10 טיפים מועילים של כלכלה ושיווק

10 טיפים מועילים של כלכלה ושיווק

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

ידע בכלכלה ושיווק, הוא ידע המועיל לחיים. כלכלה נבונה, חיונית להחזקת משפחה ועסק.

בכתבה זו, נתן לכם 10 טיפים מועילים מתחום הכלכלה והשיווק. 5 טיפים מועלים מתחום הכלכלה הנבונה, ו5 טיפים מועילים מתחום השיווק.

5 טיפים בכלכלה נבונה:

הבסיס לעסק מוצלח, או למשפחה מבוססת, היא כלכלה נבונה. כלכלה נבונה- פירושה לחיות בפלוס בבנק. משפחה עם פלוס בבנק והתנהלות כלכלית חכמה, תוכל לחיות באיכות חיים טובה. עסק עם פלוס בבנק, יוכל לפתח את עצמו בצורה חכמה, ולגדול ולצמוח. איך אפשר להתנהל פיננסית בצורה נבונה? נתן לכך 5 טיפים:

1.      לא מוציאים יותר ממה שמכניסים - הכלל החשוב ביותר, הוא שלא מוציאים כסף יותר ממה שנכנס. כאשר יש יותר הוצאות מהכנסות, נוצר גירעון שהולך וגדל.

2.      ללמוד כיצד להתנהל נכון מול הבנקים.

3.      ללמוד כיצד לחסוך במשכנתא - אחד מסעיפי ההוצאה העיקריים של כל משפחה, היא הוצאה על משכנתא. ניתן לצמצמם הוצאה זו בדרכים שונות. אחת מהדרכים, היא למצוא חברת ביטוח זולה יותר.

4.      לנסות להפטר מכרטיס האשראי - אחד מהדברים שעלולים לגרום להיכנס לחובות, הוא חוסר שליטה בכרטיס אשראי. לעיתים, מוציאים בכרטיס אשראי בצורה חסרת חשבון. לכן, במקרים מסוימים עדיף לגזור את כרטיס האשראי, ולשלם בצ'ק או במזומן.

5.      לשלם במזומן - הדרך הטובה ביותר לשלוט בהוצאות, היא לשלם במזומן. כאשר משלמים במזומן, יודעים בדיוק כמה מוציאים. אם מרגישים שיחסר כסף אחרי ההוצאה לא מוציאים.

5 טיפים בשיווק:

בעלי העסקים הקטנים, מתבססים על הצלחה בשיווק העסק. אין זה משנה אם העסק מוכר מוצר, או נותן שירות. כל עסק צריך לקוחות כדי להצליח. כיצד ניתן לשווק עסק בצורה מוצלחת?

1.      לבדוק: האם מתאים לך שיווק המוצר/ השירות שאתה נותן? קל מאוד להחליט יום אחד בבוקר שאתה מוכר מוצר. אולם, בשביל להצליח במכירת מוצר או שירות, צריך שיהיה לך ידע בתחום. כאשר אין מספיק ידע בתחום, אפשר לעשות טעויות במכירת המוצר, ולמכור מוצר או שירות באופן שלא עונה לצרכי הלקוח.

2.      להגדיר מי קהל היעד - על מנת להצליח למכור מוצר, צריך להגדיר בצורה ברורה מי קהל היעד של המוצר. עסקים קטנים רבים נסגרים, בגלל שמשווקים מוצר שלא מתאים לקהל היעד. לעיתים, עסק ייתן שירות המתאים לקהל היעד, אך דרך מתן השירות לא תתאים לקהל היעד. סוד ההצלחה של עסק, הוא מכירת מוצר/ שירות המתאים לקהל היעד, באופן המתאים לצרכים של קהל היעד.

3.      לבדוק היכן הסביבה הפיזית של קהל היעד - כאשר הגדרנו מהו קהל היעד, צריך לשאול את עצמנו "האם בסביבה הפיזית שלי יש את קהל היעד"? כאשר התשובה היא חיובית, השיווק יהיה קל יותר. אולם גם אם התשובה שלילית, לא צריך לעבור דירה. ניתן לשווק לשכונה סמוכה, או שכונה אחרת בעיר, בה נמצא קהל היעד. בכל מקרה, תמיד ניתן לשווק את העסק בגוגל.

4.      שיווק בגוגל - מומלץ שלכל עסק יהיה אתר אינטרנט, או דף נחיתה. באתר יהיה ניתן למצוא מידע על המוצר/ שירות, ולעיתים אף לבצע תשלום. על מנת שגולשי האינטרנט יידעו על האתר, יש צורך בשיווק האתר.  הדרך הכי טובה לשווק את האתר, היא שיווק בגוגל. דרך שיווק בגוגל, אתה נחשף למיליוני גולשים אשר חלק מהם יקנה ממך מוצר או שירות.

5.      כרטיס ביקור דיגיטלי - דרך פשוטה לשווק את העסק, היא להכין כרטיס ביקור קטן דיגיטלי. את הכרטיס ניתן לשים כחותמת אישית במייל. בכל מייל שתשלח, יראה מקבל המייל במה אתה עוסק. בדרך זו, ניתן להפוך משפחה וחברים ללקוחות.

לסיכום:
למדנו במאמר זה, כיצד אפשר להתנהל כלכלית בצורה נכונה. למדנו את הכלל - לא מוציאים יותר ממה שמכניסים.
למדנו כיצד לחסוך בהוצאות. בנוסף, נתנו רעיונות לבעלי עסקים כיצד להגדיל את ההכנסות.


קורסים
 לימודים והעשרה, קורסי
 לימודים והעשרה, שיעורים
 לימודים והעשרה,  לימודים והעשרה -  כלכלה ושיווק - קידום אורגני של אתרי אינטרנטקידום אורגני של אתרי אינטרנט
קורסים
 לימודים והעשרה, קורסי
 לימודים והעשרה, שיעורים
 לימודים והעשרה,  לימודים והעשרה -  כלכלה ושיווק - כל מה שרציתם לדעת על סרטון תדמיתכל מה שרציתם לדעת על סרטון תדמית