×
 הפעלות ואטרקציות לילדים  - 10 אטרקציות מיוחדות לאירוע שלכם

10 אטרקציות מיוחדות לאירוע שלכם

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

איזה אטרקציה תבחרו לאירוע שלכם? בכל אירוע תמצאו סוג של אטרקציה.
במאמר זה, ריכזנו לכם 10 סוגי אטרקציות פופלאריות באירועים.

1.      חולצות תלבושת אחידה לאירוע- סוג של אטרקציה שהולכת והופכת לטרנד, היא לבישת חולצה משפחתית באירוע. בני המשפחה המוכשרים, ובמיוחד הצעירים, מכינים כיתוב ואיור לכבוד האירוע המשפחתי. את הכיתוב והאיור שולחים לבית הדפוס, ומדפיסים חולצה משפחתית. כך לובשים גם המבוגרים וגם הצעירים, אותם חולצות באירוע. דוגמאות לכיתוב על חולצות: "מזל טוב ליום הולדתך ה80". "מזל טוב לחתונת הזהב".

2.      הפרחת יונים- אחת מהאטרקציות האהובות באירועים, היא הפרחת יונים. הפרחת היונים, תיעשה ברגעי שיא של האירוע. למשל: חופה, הזמנת נער בר המצווה, הזמנת נערת בת המצווה. הפרחת היונים תעשה לצלילי מוזיקה, ולקול מחיאות הכפיים של הקהל.

3.      ציור פוטרט- אחת מהמזכרות החדשות יחסית שמהווה אטרקציה לקהל, היא ציור פוטרט. לאירוע מזמינים צייר מוכשר, שיודע לצייר דיוקן. כך, כל אחד מהמשתתפים, יוכל לגשת אל הצייר, ולקבל ציור דיוקן. לעיתים, יהיה הדיוקן מדוייק. לעיתים, הצייר יצייר בסגנון הומוריסטי.

4.      בובות ענק רוקדות- אחת מהאטרקציות שחדרו היטב, היא בובות רוקדות באירוע. הבובה הענקית נותנת לאירוע אווירה אחרת. אין זה משנה אם ברחבה תרקוד בובת אדמו"ר, ברסלב, בובת בקבוק יין ענקית, דובים, או דמות אהובה על ילדים.

5.      מייצגים אנושיים באירוע- בנוסף לבובות המלאכותיות, נוסף טרנד חדש: מייצגים אנושיים באירוע. מיצג אנושי- שחקנים מחופשים. כך באירוע שלך יסתובבו "פיות אנושיות", גלדיאטורים, וליצנים. תפקידם יהיה להכניס את הקהל לאווירה מסוימת. ליצן עובר בין הקהל ומפעיל קסמים. גלדיאטור, מכניס לאווירה של פעם. פיות, מכניסות את הקהל לאווירת ריקודים.

6.      סדנת קסמים- בהרבה אירועים מזמינים קוסם. אולם, ישנם אירועים בהם לא יסתפקו רק במופע קסמים, אלא גם בסדנת קסמים פעילה. הקוסם ילמד את הקהל לבצע קסמים פשוטים. לפעמים, הקוסם ירצה להרשים את הקהל, ויציג קסמים מורכבים יותר.

7.      פיסול בבצק סוכר- דרך נהדרת לעצב אירוע, היא פיסול בבצק סוכר. אולם, לא צריך להסתפק רק בצורות המעוצבות מבצק הסוכר.

8.      פיסול בשוקולד- אפשר לעצב אירוע מתוק באמצעות פיסול בשוקולד. אפשר לפנק את האורחים, ולתת למשתתפים סדנת עיצוב בשוקולד. בסדנא, ילמדו משתתפי האירוע את סודות הכנת סוגי השוקולדים השונים.   

9.      מתנפחים באירועים- כאשר יש אירוע עם ילדים קטנים, מומלץ לתת לילדים הקטנים הזדמנות להוצאת מרץ. באמצעות מתנפחים ומתקני ג'ימבורי, יוכלו הילדים לקפוץ ולהשתעשע כאוות נפשם. לאחר זמן הפעילות, יהיו הילדים רגועים יותר במהלך האירוע.

10.  סדנת עיצוב בלונים- אפשר לתת לאירוע מראה מיוחד באמצעות עיצוב האירוע באמצעות בלונים. אפשר לשדרג את האירוע, ולבקש ממעצבת הבלונים שתעביר סדנה בעיצוב ופיסול בבלונים. לילדים באירוע תהיה חוויה. כל ילד יקבל כתר עם בלון מעוצב.

לסיכום:
ריכזנו עבורכם אטרקציות מסוגים שונים: חולצות, הפרחות יונים, ציורי פורטרט, בובות ענק, רקדנים, סדנאות שונות, ועוד. לכל משפחה, כדאי לבחור בסגנון האטרקציה אליהם היא מתחברת ביותר, ואשר תשמח את קהל המשתתפים האופייני והייחודי לה.


 הפעלות ואטרקציות לילדים  - כיצד לאתר קוסמים מקצועיים לילדים?כיצד לאתר קוסמים מקצועיים לילדים?
 הפעלות ואטרקציות לילדים  - איזה מתנפחים תזמינו לכל גיל?איזה מתנפחים תזמינו לכל גיל?
 הפעלות ואטרקציות לילדים  - טיפים לבחירת הפעלה למסיבת יום ההולדת של הילד שלכם!טיפים לבחירת הפעלה למסיבת יום ההולדת של הילד שלכם!