×
 הפעלות ואטרקציות לילדים  -  ימי הולדת - רעיונות למסיבת יום הולדת למבוגרים

רעיונות למסיבת יום הולדת למבוגרים

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

אם קיבלתם על עצמכם את משימת ארגון יום ההולדת של אדם קרוב ללבכם, בין אם מדובר בבן זוג, הורה, סב, או חבר קרוב, ככל הנראה שתמצאו את עצמכם טובעים בחיפושי אינטרנט נרחבים אחר רעיונות למסיבה המושלמת.
הרשו לנו לעשות לכם קצת סדר בראש כדי להגיע להחלטה הטובה ביותר אשר תגרום למסיבה שלכם להיות בלתי נשכחת.

ובכן, ראשית, עליכם להגדיר את קהל היעד. מי המשתתפים במסיבת יום ההולדת? האם מדובר בקרובי משפחה בלבד? רק מבוגרים? חברים קרובים? קולגות ומכרים?

שנית, תצטרכו להגדיר מקום לאירוע. האם היא תתרחש במקום פתוח? אם כן - עליכם למצוא תאריך נכון ולהיות קשובים לתחזיות מזג האוויר כדי להימנע מאי נעימויות של ביטולים בעקבות מזג אוויר סוער או שרבי. תצטרכו להגדיר האם בעל השמחה ייהנה מאירוע בשעות הערב או שמא הוא אוהב ללכת לישון מוקדם ועדיף לסגור את הפינה באירוע צהריים שיסתיים לקראת מנוחת הצהריים המיוחלת.
על שאלות אלה תצטרכו לענות באופן מדויק כדי להגדיר מסיבה שתענה על ציפיות החוגג ובמקביל תקלע גם לטעמם של האורחים. אתם לא רוצים להיתקע עם הפעלת בוקר של סדנת יין ושכל האורחים שהגיעו ברכב לא יוכלו לנהוג חזרה לביתם…

לאחר שהגדרתם מיקום, זמן, קהל המוזמנים וסגנונו של החוגג תוכלו לבחור הפעלה מתאימה לאירוע שאתם מארגנים. קיימות הפעלות רבות משלל סוגים וסגנונות שניתן להזמין ולהפוך את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת.
הפעלות למבוגרים כוללות בין היתר אמני סטנדאפ, אמני חושים, אמני בידור מכל הסגנונות המשלבים בידור ושירה, הפעלות נוסטלגיות בסגנון "חיים שכאלה", שירה בציבור ועוד.

הפקת מסיבה מצריכה תכנון מוקדם של לפחות חודש מראש לפני מועד המסיבה, וגם את זה תצטרכו לקחת בחשבון.

המלצה שתמיד טוב לקחת בחשבון היא בחירה באמן צחוק לאירוע שלכם, כי מי לא רוצה לצחוק? כמובן שטווח העלויות משתנה בהתאם למידת הצלחתו ושמו של אמן הסטנדאפ אבל תוכלו ליהנות גם מאמני בידור בתחילת דרכם שיבטיחו לכם הנאה צרופה במחירים סבירים שתוכלו לעמוד בהם.
אפשרות נוספת ומומלצת מאד היא הזמנת אמן חושים. אמני חושים מתמחים בהדהמת המשתתפים ומייצרים אווירה של תדהמה ופליאה בכל אירוע. וכמובן - משהו לדבר עליו אחרי (איך הוא עשה את זה??) אמני חושים מתמחים בקריאת מחשבות, בהעלאת שמות מהעבר, טלפתיה ואמצעים נוספים שעשויים לגרום לאורחים לתדהמה ולהתרגשות.

מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת היא כזאת שתשאיר את האורחים בתחושת התרגשות, אך גם תותיר את בעל השמחה פעור פה ומלא הוקרה. הפעלות כמו סדנאות מגבשות לאורחים, בתנאי כמובן שקהל האורחים אחיד ומתאים להפעלה מסוג מסוים, תמיד "ירימו" כל אירוע ויצרו תחושת יחד שלעתים קשה לייצר סתם כך יש מאין.
היתרון הבולט בהזמנת הפעלה הוא המהירות בה כל האורחים נדרשים להשתתף ובכך נשבר הקרח והחגיגה מתחילה כבר מתחילת הערב.


 הפעלות ואטרקציות לילדים  -  ימי הולדת - צילום סרט בר מצווה - טיפים לסרט מוצלחצילום סרט בר מצווה - טיפים לסרט מוצלח
 הפעלות ואטרקציות לילדים  -  ימי הולדת - נכנסים לאווירה באירוע באמצעות בובות לאירועיםנכנסים לאווירה באירוע באמצעות בובות לאירועים
 הפעלות ואטרקציות לילדים  -  ימי הולדת - כללי בטיחות בעת הבאת מתנפחים לאירועכללי בטיחות בעת הבאת מתנפחים לאירוע
 הפעלות ואטרקציות לילדים  -  ימי הולדת - כיצד מקשטים את האולם באמצעות בלונים?כיצד מקשטים את האולם באמצעות בלונים?