×
חוגי
 יחסים זוגיות ופיתוח אישי, קורסי
 יחסים זוגיות ופיתוח אישי, פעילויות יחסים זוגיות ופיתוח אישי - רווקות נצחית או נישואין מתוך לחץ?

רווקות נצחית או נישואין מתוך לחץ?

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

אם נעצור לרגע ונבחן את מוסד הנישואין, נוכל כולנו להכריז בלי ספק שנישואין בימינו זה ממש לא מה שהיה פעם. וכמובן שאנחנו מדברים על תרבות המערב. במגזרים שונים ובתרבויות שונות ניתן למצוא את הזוגיות הממוסדת, המוכוונת, זאת שאפילו שודכה מראש.
אבל אצלנו, לא כך הדבר. והנה אנחנו, הולכים ומתבגרים, ולאט לאט נוטשים את מה שהכתיבו לנו ועוברים אל עבר עתיד יותר עצמאי. אך לצד היתרונות הרבים של התפתחות התרבות, עולה חסרון אחד משמעותי ביותר. הבררנות שלעתים מותירה אותנו לבד.

כיום, בתרבות הליברלית, הפמיניסטית, החושבת והעצמאית אנחנו מרשים לעצמנו להיות יותר בררנים. כן, כולנו כמהים לאהבה. כזאת שתפיל אותנו מהכיסא, תמלא אותנו בפרפרים בבטן וכמובן שנצחיותה תהיה וודאית ומוחלטת. כן, כולנו כמהים לזוגיות - אבל כיום - לא בכל מחיר ולא עם כל אחד.

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר נשים וגברים בגילאי השלושים פלוס, ממררים על הרצון הבלתי ממומש להקים משפחה ולקיים קשר זוגי יציב. והרי כיצד יצליחו למצוא לעצמם בן או בת זוג כשהסלקציה נעשתה כה מורכבת כי כולנו ראויים, שווים, נפלאים ומושלמים ואף אחד אינו משתווה לנו? הראייה העצמאית, הבלתי תלויה, לעתים מותירה אותנו עם אגו נפוח וכלום גדול בידיים.

אך רגע, אין במאמר זה כדי לבאס ולדכא את הרווקים והרווקות כלל וכלל!

התרבות, הטכנולוגיה והמין האנושי בכללותו התפתח בצורה כה יעילה, שגם לכך נמצא יותר מפתרון אחד, ויש לציין שרובם ככולם של הפתרונות מעולים ויעילים למדי!

אם אתם פנויים ופנויות ונמאס לכם מהסטטוס, תשמחו לגלות שקיימות אופציות מדהימות וקלות להשגה שעשויות להפיג את בדידותכם ואפילו לסייע לכם במציאת בן זוג מתאים!

בין האפשרויות הרבות תוכלו למצוא מסיבות פנויים פנויות, מועדוני פנויים פנויות, מפגשי פנויים פנויות, אפליקציות שונות להיכרויות אשרו הוכיחו עצמן פעמים רבות והביאו לזוגות מאושרים רבים, אתרי היכרויות רבים ומגוונים, שייט פנויים פנויות, ספיד דייטינג (אירועים יעודיים לדייטים מהירים המעניקים לכל אחד ואחת להכיר מספר רב של בני זוג פוטנציאליים במקום אחד בערב אחד ייעודי וחביב) והרשימה עוד נמשכת.

אין ספק שמי שמחליט למצוא בן זוג, יצליח במשימה אם רק יתמיד בה וייצא לדייטים שוב ושוב, כי למרות שזה לא נראה כך - יש הרבה דגים בים, ואם בקלישאות עסקינן - מה שבטוח הוא שלכל סיר יש מכסה!

מי ייתן והאהבה תנצח. 


חוגי
 יחסים זוגיות ופיתוח אישי, קורסי
 יחסים זוגיות ופיתוח אישי, פעילויות יחסים זוגיות ופיתוח אישי - להתעצם, להשתפר, לשנות. מי אני ומה שמי?להתעצם, להשתפר, לשנות. מי אני ומה שמי?