×
לימודי
 מוסיקה, שיעורי
 מוסיקה, חוגי
 מוסיקה, קורסי
 מוסיקה, פעילויות מוסיקה -  קריוקי לאירועים - קריוקי - תוכן נהדר לערב בת מצווה

קריוקי - תוכן נהדר לערב בת מצווה

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

מתכננים ערב בת מצווה לילדה? אתם צריכים לחשוב על פעילות מרתקת ומעניינת. פעילות שתעניין את כל האורחים, ובמיוחד את הילדה וחברותיה.
באיזו פעילות תבחרו? אנו רוצים להציע לכם במאמר זה, פעילות מיוחדת: ערב קריוקי.

מה ההבדל בין תכניות לבר מצווה, לבין תכניות בת מצווה?

ישנו הבדל בין תכניות המאורגנים לבר המצווה, לבין תכניות אותם מארגנים לבת מצווה. כאשר מארגנים תוכנית לבר מצווה, מארגנים תוכנית המותאמת לבנים. כאשר מארגנים תכנית לבת מצווה, מארגנים תכנית המותאמת יותר לבנות. לבנים מתאים יותר תכניות עם אקשן. לבנות, מתאים יותר תכנית יצירתית. לכן, יהיו מסיבות בר מצווה עם מופעי פעלולים, ומופעי קסמים. לעומת זאת, בבת מצוות תמצאו יותר ערבי שירה, וסדנאות יצירה.

ערב שירה- באמצעות מפעיל קריוקי:

ניתן להפיק בבת המצווה ערב מיוחד, באמצעות מפעיל קריוקי. המפעיל, בוחר בבנות אשר ישירו את השירים. המפעיל, דואג לעודד את הקהל, ולגרום לריקודים. מפעיל מקצועי, יודע להתאים את השירים, אל הקהל, ובכך ליצור עניין. לכן, מומלץ שהמפעיל יביא איתו מגוון רחב ביותר של שירים.

גם הקליפים- הינם תוכן נהדר לבת המצווה:

למעשה, לא רק השירה מהווה תוכן מיוחד. כל מפעיל קריוקי מקצועי, מציג קליפי ווידיאו לשירים. לכן, הפעילות בה יושבות הבנות וצופות בקליפים של הקריוקי, יכולה להוות פעילות מהנה עבור הבנות.

כיצד כדאי לבנות את הפעילות?

כיצד כדאי לבנות את סדר השירים? האם כדאי לשלב שירי ארץ ישראל? הדרך הכי טובה, היא ליצור פעילות משולבת. ראשית כל, כדאי להתחיל ברצף שירי ארץ ישראל. כדאי לשלב קליפי ווידיאו עם נופי הארץ. לאחר מכן, כדאי לעבור לשלב הריקודים. גם בשלב הזה כדאי שיוקרן ווידיאו על המסך. אולם, מומלץ בשלב הזה לתת לבנות לבחור בעצמם את השירים.

לסיכום:

פעילות קריוקי, יכולה להוות תכנית נהדרת לבת מצווה. יש לבחור מפעילים מקצועיים, שיידעו לעניין ולעורר את הבנות ולשיר ולרקוד. מפעילים מקצועיים, מביאים מבחר רחב של שירים וקליפים.
מומלץ לשלב בתכנית שירי ארץ ישראל, עם צילומי ווידיאו של נופי הארץ.


הרשמות אינטרנטיות לחוגים - החלטה כלכלית נטו