×
חוגי
 בריאות רפואה משלימה ועידן חדש, קורסי
 בריאות רפואה משלימה ועידן חדש,  בריאות רפואה משלימה ועידן חדש -  נומרולוגיה - קצת על נומרולוגיה

קצת על נומרולוגיה

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

הנומרולוגיה היא שיטת חיזוי המייחסת למספרים בחיי האדם משמעות רוחנית. כמו לתאריך הלידה, לשמו, המתורגם למספרים הנושאים חשיבות מיסטית עליונה והרת גורל או שופעת מזל, בבוא האדם לגלות מה הסיבה לכך שחייו 'תקועים' או מה צופן לו עתידו באמצעות מספרים אלה

 הנומרולוגיה

במהותה מפרטת את משמעותה הרוחנית של כל ספרה בין 1 ל 9 ובאמצעותה אפשר לקבל מידע על אישיות, על דרכי התנהגות ועל פתרונות כאשר המשמעות שלילית או משפיעה באופן שלילי.

 

זהו מסע לימוד רוחני מעמיק, החוקר וחושף אישיות ע"י ספרות או אותיות המתורגמות לספרות, אשר משנה לשנה תופס מקום נכבד בין תורות החיזוי. עם השנים התפתחה הנומרולוגיה ונמצאה מתכתבת עם חכמת הקבלה על ידי התאמת המשמעויות העולות, מה שמקנה לה כעת תוקף גובר של כלי המקיים ומחזק את האמונה באל, בדת ובסברה שקיים כוח עליון אשר יצר, יוצר ושולט בכל. בורא עולם.
האמונה שגורלנו כתוב מראש על מנת לקבל הזדמנות להימנע מכישלונות או משברים על ידי חיזויים מראש, היא בעצם תועלת השימוש ומכאן עולה הצורך המתכתב עם הנומרולוגיה הקבלית.

בכל דרך שבה יופיעו מספרים ושמות במהלך חיינו נייחס להם את החשיבות הנומרולוגית המתבקשת מרגע שנדע את משמעותה. כשם שהיינו נוהגים לו גילינו שביכולותינו הטבעיות חוש שישי אשר לא נוכל להתעלם ממנו, והוא אכן משרת את מטרתו ומעניק לנו יכולת ממשית להכיל ולהפיץ מסקנות שנבסס על ידע זה.

הספרות המופיעות בחייו של אדם  - גם על ידי אותיות (בשמות, למשל) טומנות בחובן סודות ותובנות בעלי משקל רב ותקווה שהלומדים נומרולוגיה והעוסקים בה וכל שליחיה באשר הם, ינתבו כל ספרה למקומה הנכון.

אין זו משימה מובנת מאליה כלל וכלל ועל כן נדרשים אליה לימודי הנומרולוגיה ואמונה אדוקה. אנשי רוח ששורשיהם נטועים ויצוקים מספיק כדי לנצח ולהנציח תורה מיסטית חשובה זו.