×
קורסי
 בישול ואוכל, חוגי
 בישול ואוכל, שיעורי בישול ואוכל -  עיצוב מנות אחרונות - עיצוב מנות אחרונות בסדנאות קינוחים כיפיות!

עיצוב מנות אחרונות בסדנאות קינוחים כיפיות!

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

מי מאתנו לא מצא את עצמו מתלבט מול תפריט קינוחים במסעדה? (או המגזימים שבינינו שאף קמים אל מקרר הקינוחים ועומדים כ-10 דקות מול מדפי הקינוחים ומתקשים לבחור...).
אנחנו אוהבים מתוק, בזה אין ספק. מעטים האנשים שאינם אוהבים קינוח טוב. כל אחד מוצא את הקינוח שמדבר אליו. 

סוג הקינוח השולט בעיצוב מנות אחרונות, הוא המתוק. חלק יימשכו כפרפר לאש לשוקולד ניגר או עוגת קראנץ' שוקולד, ואחרים יחלמו על עוגת גבינה פירורים עם פרות יער טריים בצד.
מה שבטוח ומשותף לכל זה הסוכר. 
סוכר מפתה אותנו, ממריץ אותנו, גורם לנו לרצות ממנו עוד וכשנוטלים ממנו בכמויות הנכונות והבריאות וללא הגזמה הוא לחלוטין חלק בריא מחיינו ובעיקר בריא לנפשנו.

סוכר הוא חומר ביד היוצר. אם נמוסס אותו נקבל קרמל מופלא, אם נעבד אותו נקבל בצד סוכר ונוכל לייצר בובות אכילות צבעוניות, אם נשרוף אותו נקבל קראסט דקיק לזיגוג קרם ברולה ואם ננפח אותו (כן, כן, שמעתם נכון!) נקבל יצירה דמוית זכוכית כמו ביצת הפברז'ה המופלאה שכולנו זכינו להכיר ברגעי השיא של התכנית מאסטר שף בטלוויזיה.

אל הסוכר מצטרפים חומרים נוספים כמו קמח מסוגים שונים, מוצרי חלב וחומרים מקשים ובעזרת כל אלו ועוד ניתן לייצר קינוחים מופלאים. קרמים, קציפות וקצפות, עוגיות ועוגות.

אם תחום המתוקים מדבר אליכם ותרצו להעמיק את הידע ולהשתפר בהכנת מנות אחרונות תוכלו להצטרף לאחת הסדנאות המוצעות ברחבי הארץ.
קיימות סדנאות קינוחים ועיצוב מנות אחרונות שאינן מחייבות לימודים במכללה ללימודי קולינריה מלאים אלא קורסים וסדנאות ייעודיות להעשרה והקניית כלים להכנת קינוחים נפלאים.

סדנאות הקינוחים מעוברות על ידי שף קונדיטור מומחה בתחום הקונדיטוריה, הבישול, והאפייה.
במהלך הסדנה התלמידים לומדים ומקבלים רעיונות להכנת קינוחים לכל סוג של אירוע בליווי צמוד של השף. התלמידים נחשפים לטכניקות שונות ומקבלים עצות לעבודה והכנה קלה של מוצרים בתחום הקינוחים.
את הסדנאות ניתן להזמין לא רק להעשרה עצמית אלא כסדנה חווייתית ליום הולדת
, למסיבת רווקות, לימי גיבוש לעובדים, לוועדי עובדים ולמעשה לכל סוג של אירוע.

לאחר ההשתתפות בסדנה לעיצוב מנות אחרונות תוכלו להזמין אורחים לביתכם ולפנק אותם בקינוחים מעשה ידיכם שלא רק נראים טעימים אלא ממש ערבים לחך!

אין ספק שכולם יצאו מביתכם עם חיוך מתוק מרוח על פניהם ותשמעו מהם הרבה "וואו".