×
חוגי
 אופנה וסטיילינג, שיעורי
 אופנה וסטיילינג, קורסי אופנה וסטיילינג -  עיצוב אופנה - עיצוב אופנה - לא פשוט, אבל מדהים!

עיצוב אופנה - לא פשוט, אבל מדהים!

מאת חוגחוג - מנוע החיפוש לחוגים ופנאי של ישראל

יש הסוברים שמעצב האופנה הוא אדם עם חוש אסתטי אשר יודע לעבוד עם בדים, אך לא כך הדבר.
מעצב האפנה נדרש לעמוד בקריטריונים רבים ומורכבים כדי להצליח בעולם המורכב והתובעני שבחר לעצמו כקריירה.

לימודי עיצוב אופנה הם לימודים ארוכים ומפרכים אשר תובעים מהתלמידים לא רק ראש פתוח אלא התמדה והשקעה רבה, כשרון טבעי ופיתוח כלים וכישורים.

עולם האופנה הוא עולם דינאמי, מהיר ומתפתח ועל מעצב האופנה לעמוד בקצב השינוי ואף לחדש לעולם בעיצוביו!
לא מספיק רק ללמוד עיצוב אופנה, אלא עליו להבין כיצד לפתח את העיצוב למקומות וכיוונים חדשים. לימודי עיצוב אופנה יעניקו לסטודנט את כל הידע המקצועי ומעבר לכך, יאפשרו לו לפתח את החשיבה העיצובית והיצירתית לכדי עיצוב בגדים ייחודיים, לבישים ומכירים.

אם עולמכם סובב סביב ארון הבגדים, התאמה, ביקורת ואהבה לבדים וצבעים, ייתכן ומקומכם בתחום האופנה. לימודי עיצוב אופנה מיועדים לכל מי שמעוניין להבין את התחום, מתוך שאיפה לעסוק במקצוע ולהשתייך לעולם הזוהר הזה.

במהלך הלימודים, התלמידים יתנסו במגוון רחב של שיעורים על מנת לרכוש את הידע הנדרש לתהליך בניית קולקציה החל ממחקר, השראה, בניית לוחות צבעים וטקסטיל ייחודי ועד לביצוע מערכת לבוש מושלמת.
השיעורים כוללים עיצוב בגדי ים, שמלות כלה וערב, עיצוב בגדי גברים, דיגום, תדמיתנות, תפירה, תולדות האמנות והלבוש, תקשורת המונים, אופנה ישראלית ועולמית,  ועוד.

קיימים מסלולים לימוד שונים במכללות השונות, החל מקורסי ערב או סדנאות התנסות ועד למסלול תעודה אינטנסיבי ומלא בן 4 שנים שבמהלכו יוצאים הסטודנטים להתנסות בפועל בחברות אופנה גדולות בארץ ובעולם.
במסלול המלא הם מכירים מקרוב את התעשייה עצמה, את התהליכים של הפקת קולקציה בפועל, את קושי העבודה תחת לחץ, בצוות מרובה דעות וכמובן להכיר את המגבלות המסחריות.