×
לימודי
 מוסיקה, שיעורי
 מוסיקה, חוגי
 מוסיקה, קורסי
 מוסיקה, פעילויות מוסיקה -  מרכזי מוסיקה - מרכזי מוזיקה

מרכזי מוזיקה

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

בכולנו חבוי חלום ישן, אשר חלקנו אכן פועלים כדי להגשימו - כולנו רוצים לדעת לנגן על כלי כלשהו.

חלקנו חולמים על סולו סקסופון ג'ז ורומנטי, תחת תאורת ספוט במועדון אפוף עשן, אחרים חולמים על גיטרה חשמלית ששורפת את הקהל בקיסריה וחלקנו חולמים ללוות הופעת פלמנקו בליווי רקדנים בסביליה שבספרד. לא משנה מה, אם הגעתם עד הנה כנראה שגם אתם שותפים לחלום.

העניין הוא שללמוד כלי נגינה ידרוש מכם זמן ולמי יש זמן בימינו. אנחנו תמיד ממהרים ושבויים במרדף אחד הישגים. קידום בעבודה, כסף, ילדים, מה לא. פנאי הוא משהו שבאמת שכחנו לפחות לו זמן. אבל כדי לקיים חיים טובים, מלאים ובעיקר רגועים - עלינו לספק את היצרים שלנו וללכת להגשים חלומות.

אם החלום שלכם הוא אכן נגינה בכלי כלשהו, ולא משנה מה הוא, הגיע הזמן שתלכו להגשים את החלום כדי לא להגיד לעצמכם בערוב ימיכם "חבל שלא עשיתי", כי כמו שאמר אדם חכם -עדיף להתחרט על משהו שעשית מאשר על משהו שלא עשית.

אז איפה ואיך עושים את זה?

התשובה היא - בכל מקום! מרכזי מוזיקה נמצאים סביבכם אפילו אם מעולם לא שמתם לב לכך. בכל עיר או מועצה מקומית קיים קונבסרטוריון אשר מאגד תחתיו קשת רחבה של מורים לכלי נגינה שונים ואף מציע לנגנים מתקדמים יותר להצטרף לחבורות הזמר, ההרכבים הכליים והתזמורות המקומיות הייצוגיות. מלבד הקונסרבטוריונים, תוכלו למצוא מרכזי מוזיקה פרטיים, מרכזי חוגים, אולפני נגינה אשר מציעים שיעורי נגינה וכן - מורים פרטיים שנמצאים באמת ב-כ-ל מ-ק-ו-ם.

כדי להגיע לאחד ממרכזי המוזיקה עליכם לערוך חיפוש קצר ולבחור את המקום המתאים לכם ביותר, הן מבחינת במיקום, הן מבחינת המחיר לשעה והן מבחינת ניסיון המורים והרזומה שלהם. לא כל אחד שמציג את עצמו כמורה לנגינה יהיה המורה המתאים לכם ביותר.
עליכם לוודא שקיים ביניכם קליק, ואתם מרגישים בנוח אחד עם השני. מלבד הנוחות עליכם לוודא שהוא יציב ושהתהליך שתתחילו יימשך ואין הוא מתכנן לעבור בקרוב. למידת נגינה על כלי דורשת יחסי אמון וכמובן היכולת של התלמיד והמורה להתחייב לתהליך הלמידה כדי לקחת אותו ברצינות ולראות התקדמות.

מוכנים להגשים חלום? פנו לאחד ממרכזי המוזיקה שבסביבתכם ולכו על זה!


הרשמות אינטרנטיות לחוגים - החלטה כלכלית נטו