×
מקומות לאירועים - כיצד הופכים מקום פשוט למפואר?

מקומות לאירועים - כיצד הופכים מקום פשוט למפואר?

ישנם זוגות רבים, שערכו את חתונתם בטבע הפתוח. לא היה אולם או גן אירועים. היה רק את הטבע מסביב. כיצד הצליחו זוגות אלו להפוך את המקום לגן אירועים יפה? ישנם זוגות או משפחות חסרי אמצעים. משפחות אלו ישכרו מסעדה, או אולם פשוט מאוד.
האם ניתן בתקציב לא גדול להפוך אולם זה לאולם מפואר? התשובה היא חיובית.
כיצד? את ההדרכה נתן במאמר:

שכירת אוהל לשטח פתוח:

אפשר לבחור בחורשה טבעית, או שטח פתוח עם נביעה, ולהפוך אותו לגן אירועים. בדרך זו, אפשר להרוויח גן אירועים עם בריכה, מבלי לשלם על המקום. מומלץ לשכור אוהל ענק לישיבה. הסיבה לכך, היא שגם בקיץ יש לפעמים רוח קרירה. כל שכן בחודשי החורף, יש צורך בשכירת אוהל עם פנסי חימום. מובן שיש לשכור שולחנות וכסאות.

שכירת גנרטור לשטח פתוח:

כאשר רוצים להפוך שטח פתוח לגן אירועים, צריך חיבור למקור חשמל. לכן, יש צורך בשכירת גנרטור. אל הגנרטור, יחוברו חוטי החשמל המסייעים להפעלת מערכת ההגברה, והתאורה. בדרך כלל, יחוברו אל הגנרטור גם מסך ומקרן. חשוב להשיג ציוד תאורה איכותי לאירוע. חשוב שלאורחים יהיה אור בשפע.

הפקת תכנית אומנותית בשטח פתוח:

כמו שמפיקים תכנית אומנותית בשטח סגור, כך אפשר להפיק תכנית אומנותית בשטח הפתוח. ישנן חברות המשכירות במות הניתנות להרכבה ופירוק. אפשר לשכור מסכי לד ענקיים, אותם מרכיבים ומפרקים בו ביום. כל איש בידור ומוזיקה, יגיע גם אל השטח הפתוח. פעמים רבות לא ידרוש על כך תוספת תשלום. חשוב לוודא את תקינות החיבורים של מערכת התאורה וההגברה אל הגנרטור.

כיצד הופכים אולם פשוט ביותר לאולם מפואר?

עד עכשיו, נתנו טיפים המתאימים לאירוע בשטח פתוח. מה עושים כאשר רוצים להפוך אולם פשוט לאולם אירועים מפואר? לשם כך, קיימות כמה טכניקות:

1.      השקעה בעיצוב השולחנות והכיסאות: אפשר לשנות לחלוטין את מראה השולחנות והכיסאות, באמצעות עטיפה בבד מפואר ומיוחד. מומלץ להוסיף לכל שולחן אגרטל עם פרח, פמוטים ונרות.

2.       השקעה בכלי האוכל: ניתן לשכור כלי אוכל לאירועים. כלי אוכל מעוצבים ומרהיבים, נותנים לאירוע אופי יוקרתי. לכן, מומלץ להשקיע בכלי האוכל המוגשים באירוע, גם אם האוכל באירוע מוגש בהגשה עצמית.

3.      יצירת סידורי פרחים באולם: דרך לתת לאולם מראה מפואר, הוא באמצעות יצירת פינות של סידורי פרחים. כדאי גם לשכור אביזרים יפים כדי להניח עליהם את סידורי הפרחים. דוגמאות לכך הם: עגלה ומריצה, דרגשים וספסלים.

4.      קישוט כסא כלה ושולחן הכבוד: כסא כלה מפואר, אפשר להכין גם מכיסא פשוט או כורסא. ראשית כל, יש לצפות את הכיסא בבד. בשלב הבא, מארגנים ליד הכיסא את סידורי הפרחים.

5.      קישוט הקירות: ישנם קישוטים שונים שניתן לשכור או להכין עבור קירות האולם. אפשר לשכור עששיות, וכלים עתיקים לקישוט האולם.

לסיכום:
אפשר להפיק מכל אירוע בחיק הטבע אירוע מרשים. חשוב להקפיד על שכירת הציוד המתאים לאירוע. ניתן להפוך אירועים אלו לאירועים מרשימים, אשר ישאירו מזכרת ורושם חיובי על האורחים באירוע.


איזה מקומות לאירועים תבחרו?איזה מקומות לאירועים תבחרו?