×
לימודי
 מוסיקה, שיעורי
 מוסיקה, חוגי
 מוסיקה, קורסי
 מוסיקה, פעילויות מוסיקה -  קריוקי לאירועים - מיהו מפעיל קריוקי מקצועי

מיהו מפעיל קריוקי מקצועי

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

כאשר אתם רוצים להזמין מפעיל קריוקי לאירוע, אתם רוצים להזמין את המפעיל הטוב ביותר. כיצד תדעו מיהו מפעיל טוב ומקצועי? במאמר זה, ניתן לכם טיפים וכללים כיצד למצוא מפעיל מקצועי.

כלל 1- לחפש מפעילי קריוקי מורשים:

חשוב להבין, שלא כל אחד יכול לרכוש ולהפעיל קריוקי. יש רישיון מיוחד הנדרש להפעלה חוקית של קריוקי. לכן, חשוב לוודא עם המפעיל, שיש בידו את הרישיונות הנדרשים. דרך טובה לדעת אם המפעיל מורשה או חובבן- היא דרך הציוד. מפעיל חובבן, יגיע עם ציוד של חובבנים- ציוד להכנסת דיסקים, והשמעה. לעומת זאת, מפעיל מורשה יגיע עם מחשב נייד, ותוכנות מיוחדות.

כלל 2- לבקש המלצות מחברים ומשפחה:

אין חכם כבעל הניסיון. לכן, כדאי לחפש מפעילי קריוקי שקיבלתם עליהם המלצות טובות. אפשר לבקש המלצות מבני המשפחה, או מחברים שארגנו ערבים דומים. אם אתם זוכרים ערב כזה, בקשו את פרטיו של המפעיל באותו ערב.

הסביבה הקרובה לא מכירה מפעיל? כאשר אתם פונים למפעיל שלא קיבלתם עליו המלצות, מומלץ לבוא עם בן משפחה או חבר, לראות את המפעיל במהלך ערב קריוקי. יש לשים לב למקצועיות, ולאינטראקציה עם הקהל של המפעיל.

כלל 3- לבדוק אילו קליפים יש למפעיל:

לקליפי הווידיאו שצופים בערב הקריוקי, יש עניין לא פחות מהשירה. לכן, מומלץ לסכם מראש עם המפעיל, ולבצע תיאום ציפיות. חשוב לסכם עם המפעיל לאיזו מוזיקה רוצים שירי שמע, ולאיזו מוזיקה רוצים גם קליפי ווידיאו.

כלל 4- לבדוק עם אילו תוכנות עובד המפעיל:

חשוב מאוד להבין: כל מפעיל קריוקי מקצועי, מביא איתו מחשב נייד, ומערכת הגברה. מפעיל מורשה, רוכש תוכנות מיוחדות לניהול קריוקי. בתוכנות אלו, יש רצועות השמעה, ואלפי שירים וקליפים. חשוב לוודא שהתוכנה של המפעיל הינה חוקית, ולא מועתקת.

לסיכום:

חשוב לבחור במפעיל מורשה ומקצועי, ובעל ציוד מקצועי ותוכנות איכותיות של קריוקי. מומלץ לבחור מפעיל עם המלצות. 


הרשמות אינטרנטיות לחוגים - החלטה כלכלית נטו