×
חוגי
 אומנויות הבמה, לימודי
 אומנויות הבמה, שיעורי אומנויות הבמה -  לימודי קולנוע - מה אני יכול לקבל מלימודי קולנוע וטלוויזיה?

מה אני יכול לקבל מלימודי קולנוע וטלוויזיה?

מאת חוגחוג - מנוע החיפוש לחוגים ופנאי של ישראל

אם אתם אוכלים סדרות לארוחת צהריים, ובולעים את כל הסרטים שרצים בקולנוע בשקיקה, מחכים לסרטים שיצאו, ויש לכם גם מה להגיד עליהם בסופם -אולי מקומם בעולם הקולנוע והטלוויזיה.

לימודי קולנוע וטלוויזיה הם לימודים לתואר לכל דבר וקיימים מסלולים אקדמיים שונים אשר נותנים את כל הכלים הדרושים לצאת ולעבוד בתחום, החל מרקע היסטורי וכלה בחוויות מעשיות תוך שימוש בכל הכלים והאמצעים העומדים לרשות התלמיד.

לימודי קולנוע וטלוויזיה הם לימודים חווייתיים ובבתי הספר המציעים מסלולים אלו קיים לרשות הסטודנטים כל הציוד החדיש ביותר לצילום ועריכה במשך כל שעות היממה. בלימודים בתחום זה, אשר הנו אמנות לכל דבר, קיימת אווירה ייחודית, חיי קמפוס וחיי חברה סטודנטיאליים עשירים, מה שהופך את תקופת הלימודים לחוויה מעצימה ובלתי נשכחת..

במהלך הלימודים הסטודנטים יתנסו בעשייה בפועל וירכשו כלים מקצועיים כדי להתמודד עם המורכבות ועם הייחוד של המציאות הישראלית בתחום. תכנית לימודי הקולנוע והטלוויזיה מאפשרת בחירת מסלול אישי לכל סטודנט על פי נטיותיו וכישוריו כגון תסריטאות, הפקה או בימוי, כל זאת לצד לימודי החובה של המסלול.

בכל מסגרת של לימודי קולנוע וטלוויזיה, בין אם כתואר ובין אם במסלול לתעודה, לכל סטודנט ניתנת האפשרות לביים סרטים קצרים במהלך כל אחת משנות הלימוד (דוקומנטרי או עלילתי) וכן סרט גמר עם ליווי צמוד ואישי.

תחומי הלימוד הם עשירים ומגוונים וכוללים לימודים עיוניים לצד סדנאות בתחומי: בימוי עלילתי, בימוי דוקומנטרי, כתיבה ופיתוח תסריט, צילום קולנוע וטלוויזיה, עריכה, הפקה בקולנוע, תפעול אמצעי תאורה וגריפ, תוכנות עריכת תמונה וסאונד, לימודי משחק מול מצלמה, מוזיקה לסרטים, תולדות הקולנוע לסוגיו (ישראלי, אירופאי, אמריקאי, דרום אמריקאי, ים תיכוני, קולנוע חברתי פוליטי) עבודה עם שחקנים, תוכנות אפקטים ויזואליים ממוחשבים והקלטת שטח ועוד.