×
פעילויות
 באוויר הפתוח, שיעורים
 באוויר הפתוח, קורסים
 באוויר הפתוח, חוגים באוויר הפתוח - למה להיתקע בבית כשאפשר להיות בחוץ?

למה להיתקע בבית כשאפשר להיות בחוץ?

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

החיים שלנו מורכבים ומעייפים. אנחנו שרויים במרוץ מתמיד אחר השגת המטרות שלנו ועמידה בקצב המסחרר. אנחנו נעזרים בנותני שירות כדי להקל על העומס, בין אם מדובר בהזמנת אוכל מבחוץ כשאנחנו עייפים מדי לבשל, הזמנת בייביסיטר כשאנחנו רוצים רגע אחד לעצמנו או שימוש בשירותי נקיון כשאין לנו זמן או כוחות לשמור על ביתנו נקי. אבל מה לגבי הפנאי שלנו?

יתרון בולט ומשמעותי שקיבלנו כולנו מבלי לבקש הוא מזג האוויר בישראל. נכון שימי הקיץ הלוהטים מקשים עלינו ולפעמים גם מונעים מאיתנו לצאת החוצה ואנו נוטים לבחור במזגן, אך ניתן לומר כי רוב ימי השנה נוחים ליציאה החוצה לאוויר הפתוח, ועל זה אין ויכוח.

כשחושבים על היתרון הזה וכמה שאיננו מנצלים אותו, עולה התהייה למה לא בעצם. האם אנחנו עצלנים מדי? האם התרגלנו לחיים בישיבה בסלון? ואולי, הגיע הזמן להתבוננות פנימה ולקבלת החלטה מרגשת - בואו נצא החוצה!

אפשר להתחיל ביציאה החוצה בשעות הערב, מה שנקרא "לנשום אוויר". פשוט צאו לסיבוב, התמתחו, הרהרו בחייכם או פשוט נקו את הראש. אפשר לצאת להליכה ספורטיבית או סתם לשוטט בשכונה. אין ספק שיש לדבר ערך רב לחיינו היום יומיים אם רק נעניק לגופנו ומוחנו את המתנה החינמית הזו.

אם אין לכם את המשמעת העצמית הנחוצה כדי לפנק את עצמכם בקצת שקט נפשי, כי אחרי הכל לעשות עצירה מתלאות היום ולצאת רגע מהשגרה זה גם משהו שדורש מאמץ באופן מפתיע, תוכלו להיעזר גם כאן בנותני שירות. ישנן כל כך הרבה פעילויות חוץ מדהימות, זולות, או כאלה שתוכלו להרשות לעצמכן בלי יותר מדי מאמץ - ועדיין יהיה מישהו שיזכיר לכם לצאת מהבית.

אנחנו לא מדברים על הליכה לשופינג בקניון. זה לא נחשב :)

מי שאין ברשותו זמן או יכולת לצאת לטיולים ארוכים בימי שבת, יוכל ליהנות אפילו במהלך השבוע בין אם בשעות הבוקר או אחרי שעות העבודה משלל פעילויות חוץ.

פעילות חוץ יכולה להיות משהו ספורטיבי כמו אימוני כושר ופיטנס בפארקים בסביבת המגורים שלכם, או לחליפין, פעילות רגועה שאינה מצריכה מאמץ גופני כמו הצרפות לחוג טיסנאות. ישנן חוגי טבע רבים, גם לכם וגם לילדיכם, בהם תוכלו לקבל מידע ולחזות במו עיניכם בטבע הקסום והפלאי שנמצא ממש מתחת לאף שלנו ואנחנו בדרך כלל נוטים לשכוח ממנו או בכלל לא לשים אליו לב.
תוכלו להצטרף לחוג טיול ולנסוע עם מדריך וקבוצה בכל שבוע ליעד אחר, להצטרף למסעות ג'יפים ולקבל חוויה קצת יותר מאתגרת שלבטח תשבור את שגרת יומכם, ותוכלו ליהנות משלל סדנאות חוץ אשר יעניקו לכם מתנה מופלאה מלבד ידע - שקט נפשי, זמן להקשבה עצמית ורוגע מובטח.


פעילויות
 באוויר הפתוח, שיעורים
 באוויר הפתוח, קורסים
 באוויר הפתוח, חוגים באוויר הפתוחפעילויות
 באוויר הפתוח, שיעורים
 באוויר הפתוח, קורסים
 באוויר הפתוח, חוגים באוויר הפתוח -  שונות - לנשום אוויר - מה שחסר לכולנולנשום אוויר - מה שחסר לכולנו
פעילויות
 באוויר הפתוח, שיעורים
 באוויר הפתוח, קורסים
 באוויר הפתוח, חוגים באוויר הפתוח - פעילות באוויר הפתוחפעילות באוויר הפתוח