×
קורסי
 הריון לידה והורות, חוגי הריון לידה והורות -  יוגה בהריון - למה כדאי לעבור למוצרים טבעיים במהלך ההיריון והלידה?

למה כדאי לעבור למוצרים טבעיים במהלך ההיריון והלידה?

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

החיים בעולם של היום הם כאלו שהכול רץ מהר וכולם נכנסים למסלול מרוץ של עבודה ומשפחה ויחד עם זה מגיעים גם שלבי ההיריון, הלידה עצמה וגידול התינוק לאחר מכן.

כל ההכנות, כל ההתרגשות ולפעמים מספיקה שגרת החיים הבסיסית שלא נותנת מנוח, עבודה קשה, מזון מעובד, מתח נפשי, זיהום אוויר ועוד.

למעשה, מעטים מאיתנו באמת מטפחים את עצמם ומשקיעים בבריאות באופן שבו מגיע לגוף שלנו לקבל.

במהלך ההיריון קיים צורך מוגבר לשמור על העור מטופח ורענן, לשמור על מערכת חיסונית חזקה למניעת מחלות, שמירה על מערכת עיכול תקינה ובאופן כללי – לשמור על הבריאות.

בשביל לקיים את הצורך הזה אין צורך לרוץ לרופא ולבדיקות על כל דבר קטן, כן אפשר ומומלץ לסגל אורח חיים בריא עם מוצרים טבעיים להיריון, ללידה ולתינוק.

במוצרי הטיפוח לעורך ולעור תינוקך, נרבה למצוא ויטמינים חיוניים: E, B5, A, C. אשר בין תפקידם: למנוע חמצון, יצור קולגן והקניית גמישות ורעננות לרקמת העור, ריכוך וחיזוק סיב השערה, הקניית לחות ועוד.

מוצרים אלו הכרחיים במיוחד לימים הראשונים של התינוק לאחר הלידה, כאשר בשלב זה העור נוטה להתייבשות מהירה ועלול להיסדק ולהיפצע בקלות.

מוצרים אורגניים להיריון והלידה אלו לרוב מוצרים על בסיס מים וצמחי מרפא שונים ונטולי חומרים כימיים העלולים להזיק לבריאותינו.

בין צמחי המרפא השימושיים תוכלו למצוא מוצרי היריון ולידה על בסיס: חמאת שיאה, פוליגונום, לבנדר, קמומיל, סמבוק, אכילאה ועוד רבים.

כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע ו/או רוקח להתאמה מיטבית עבורכם.

כמו כן, מוצרים טבעיים יכללו גם מוצרי מעטפת שונים, לדוגמה: חיתולים חד פעמיים אקולוגיים, חיתולי בד רב פעמיים, תחבושות ומגני תחתון, בקבוקי שתייה אקולוגיים לתינוק, מגבונים מתכלים, תוספי מזון טבעיים, חומרי ניקוי לבית ועוד מוצרים רבים.

לסיכום אפשר להגיד בהחלט שאורח חיים טבעי יותר = בריאות ומהלך היריון קל ונעים יותר.