×
קורסים סדנאות פנאי ותחביבים - לימודי תכשיטנות כחוג או קורס

לימודי תכשיטנות כחוג או קורס

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

לימודי תכשיטנות כחוג או קורס

עוד משחר ההיסטוריה האנושית אנשים התקשטו בשלל תכשיטים מחומרים שונים לפי מידת התפתחות וחומרי הסביבה שהיו להם. לתכשיטים היה מקום של כבוד בחברה, מאד ועד היום למעשה, שכן תכשיט מהווה סמל סטטוס. בעבר אף נעשה שימוש בתכשיטים לפולחני דת וכמנחות בין שבטים, לקישוט המתים ולשוחד בעלי כוח.

התכשיט הוא פאר היצירה המבטאת מקום וזמן, תרבות ומדיניות, דת וסביבה והיא יצירה השייכת רק למין האנושי, שכן מאז ומעולם התכשיטים ליוו את חיינו. כיום, האנשים שבוחרים לעצמם קריירה בתחום התכשיטנות, סוללים דרך לקריירה יוקרתית, יצירתית ומעניינת. 

אם גם אתם חולמים לעצב תכשיטים, יש לכם רעיונות מקוריים מלוא החופן אבל קשה לכם להביא אותם לביצוע אולי הגיע הזמן להירשם לחוג או קורס תכשיטנות.

קורס שכזה יספק לכם כלים כדי להצליח לבטא את האמנות החבויה שבכם אשר מחכה לפרוץ החוצה בפרץ יצירתיות, הישר ממוחכם הקודח ועד לידיים העדינות שלכם.

בקורס או חוג תכשיטנות תוכלו לעצב תכשיטים לפי טעם אישי ולייצר קולקציה מותאמת עם חתימה אישית משלכם.


ללמוד תכשיטנות בכיף וללא ניסיון קודם!

עולם התכשיטים הנו עולם רחב היקף, אשר היצירתיות והביטוי העצמי משתקפים מכל יצירה ויצירה, ולימודי התכשיטנות מקיפים עולם זה ביסודיות החל מלימודי צורפות, שרטוט, עיצוב, מידול ועוד. כל הבוחר ללמוד תכשיטנות יכול לעשות זאת מבלי לדאוג לידע קודם מאחר וכל הכלים הניתנים הם כללי יסוד ואין צורך בידע אמנותי כלשהו מהעבר, אלא רק תשוקה לתחום ואהבה לחומרים ויצירה . בנוסף, הלימודים מתאימים לכל הגילאים, כאשר הקבוצות נחלקות לפי טווח גילאים סביר שיאפשר לכם לייצר קשרים עם אנשים אשר חולקים את התשוקה שלכם.

בחוג נגלה עולם התכשיטים לכל המשתתפים על כל תחומיו ואף נלמדת שיטה להעריך את שווים של תכשיטים.

אנו נלמד "לתרגם" רעיון גדול לביצוע קטן על פי כל שלבי היצירה. נלמד על סגנונות עיצוב שונים, על חומרים עמם ניתן ליצור ושילובם בתכשיטים, על שיטות עבודה יעילות ועוד!

כיום קיימות סדנאות לתכשיטנות כסדנאות חווייתיות שניתן לרכוש כהפתעה לאדם קרוב שעשוי ליהנות מזה, קיימים חוגים ואף לימודי תעודה נחשבים ונחשקים הסוללים מסלול לקריירה בתחום.

תוכלו לעבוד עם זהב, כסף, ארד, גולדפילד, יהלומים ואבני חן ולתת לעולם מתנה גדולה פרי יצירתכם!


קורסים סדנאות פנאי ותחביבים - מה לעשות עם כל הפנאי הזה?מה לעשות עם כל הפנאי הזה?
קורסים סדנאות פנאי ותחביבים - 9 סיבות שמוכיחות שהגיע הזמן למצוא לעצמכם תחביב!9 סיבות שמוכיחות שהגיע הזמן למצוא לעצמכם תחביב!