×
לימודי
 מוסיקה, שיעורי
 מוסיקה, חוגי
 מוסיקה, קורסי
 מוסיקה, פעילויות מוסיקה -  מעגלי מתופפים - להקת מתופפים - שמח בחתונה

להקת מתופפים - שמח בחתונה

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

כאשר אתם מארגנים חתונה, אתם רוצים שיהיה לקהל שמח. באיזה גימיק תבחרו כדי לשמח? במאמר זה, נציע לכם דרך מיוחדת: הזמנת להקת מתופפים לחתונה.
מדוע דווקא להקה המצוידת בתופים ושופרות, יוצרת עניין בחתונה? במאמר זה, נתן מידע והסברים.

קבלת פנים מיוחדת:

קבלת פנים בה יש להקת מתופפים, הינה קבלת פנים מיוחדת. במהלך קבלת הפנים, הלהקה יוצרת אווירה, ועניין. השופר והתופים, יוצרים בקרב הקהל ציפייה למשהו מעניין. עצם ראיית חברי הלהקה בתלבושות המיוחדות, עם השופרות והתופים, יוצרת עניין בטקס החתונה, וצפייה לשמח בריקודים.

אווירה מעולם אחר בחתונה:

חברי הלהקה, יכניסו אתכם אל עולם אחר. מדוע חברי להקות המתופפים השונות לובשים גלימות לבנות, וכובעים מיוחדים? הסיבה היא, הרצון להכניס אתכם לאווירה של פעם. חופה יהודית, מתחברת עם יהדות. כאשר מזמינים מתופפים עם הלבוש המסורתי, רוצים שיהיה זכר לימים של פעם.

שמח בחופה:

איך תייצרו אווירה שמחה בחופה? להקת מתופפים, תכניס לכם שמחה וקצב לחופה. תקיעה בשופר בעת החופה, נותנת חיים וצבע לטקס הדתי. באילו חלקים מתאים ביותר לשלב תופים ותקיעות שופר? מתאים מיד אחרי נתינת הטבעת לתקוע בשופר. מתאים לתופף ולשיר במהלך אמירת 7 ברכות. גם בסיום החופה, לאחר שבירת הכוס, מתאים שחברי הלהקה יתופפו וישירו.

ריקודים וקצב:

אם נחמד להזמין מתופפים לקבלת הפנים ולחופה, הרי שבעת הריקודים, חברי הלהקה יעשו לכם שמח. החברים בלהקה מזכירים לא רק את הלבוש של פעם, אלא גם את השמחה התמימה והפשוטה שהייתה פעם בחתונות. חברי הלהקה, יעברו בין הקהל, ויתחילו לרקוד ולתופף ולשיר. מה יעשה הקהל? גם הקהל יצטרף אל המתופפים ויתחיל לרקוד.

לסיכום:

לחברי להקת מתופפים בחתונה, יש מספר תפקידים: לתת אווירה בקבלת הפנים, לתת גיוון ועניין בחופה, ולתת שמחה וקצב לריקודים. 


הרשמות אינטרנטיות לחוגים - החלטה כלכלית נטו