×
קורסים
 לימודים והעשרה, קורסי
 לימודים והעשרה, שיעורים
 לימודים והעשרה,  לימודים והעשרה -  כלכלה ושיווק - כל מה שרציתם לדעת על סרטון תדמית

כל מה שרציתם לדעת על סרטון תדמית

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

לסרטון תדמית שנשלח לעולם הוירטואלי יש שני מחירים – מחיר ראשוני של הכנת הסרטון התדמיתי ועריכתו ומחיר מתמשך של קידום מוממן או אורגני ברשת החברתית, בגוגל או בכל מדיה דיגיטלית  אחרת.

עריכת סרטון תדמית בצורה מקצועית תוכל לחסוך לכם עלויות רבות ומתמשכות של קידום הסרטון בכל המדיות. עריכה נכונה תביא לא רק למספר הקלקות גבוה, אלא גם לשיעור המרות גבוה , כלומר יותר גולשים יעשו פעולה אקטיבית בעקבות הסרטון -  ירכשו את המוצר שלכם או יגיעו לפגישת ייעוץ או יעשו כל פעולה אקטיבית אחרת שתגדירו מראש.

עריכת סרטון תדמית מקצועית תשלב את מילות החיפוש הנכונות כדי שהקידום יהיה אפקטיבי יותר, ואף יכולה לצור עניין ולצור שיווק ויראלי – למשל סרטון אנימציה הומוריסטי או סיפור אישי שקל להתחבר אליו יביא ליותר שיתופים ולכן לפחות צורך בתשלום על קידום אורגני או ממומן.

עורך סרטי תדמית ידע לבנות איתכם קו עלילה ברור וקצר שיקלע למטרה הספציפית שלכם ולקהל היעד אליו אתם מכוונים. למשל אם אתם נותנים שירות מסוים, סרטון תדמית יכול לשלב המלצות מלקוחות וקטע קצר של ייעוץ או לחלופין להציע סרטון אנימציה עם קו הומוריסטי שמציג את הבעיה ואז הפתרון שאתם נותנים עם הפנים שלכם וכך להפוך אותו לאטרקטיבי ומקורי. בשני המקרים כדאי לחשוב יחד עם העורך מיהו קהל היעד הנכון ומה ימשוך את קהל היעד הספציפי הזה.


קורסים
 לימודים והעשרה, קורסי
 לימודים והעשרה, שיעורים
 לימודים והעשרה,  לימודים והעשרה -  כלכלה ושיווק - 10 טיפים מועילים של כלכלה ושיווק10 טיפים מועילים של כלכלה ושיווק
קורסים
 לימודים והעשרה, קורסי
 לימודים והעשרה, שיעורים
 לימודים והעשרה,  לימודים והעשרה -  כלכלה ושיווק - קידום אורגני של אתרי אינטרנטקידום אורגני של אתרי אינטרנט