×
חוגי
 אופנה וסטיילינג, שיעורי
 אופנה וסטיילינג, קורסי אופנה וסטיילינג - כל מה שצריך לדעת על טיפוח ויופי לאירועים

כל מה שצריך לדעת על טיפוח ויופי לאירועים

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

לקראת כל אירוע, מומלץ לבצע טיפולי יופי. גם אם האירוע הינו יום הולדת של גיל מכובד, או חתונת הזהב. אילו טיפולים צריך? היכן ניתן לקבל?
במאמר זה, נתן לכם מידע חשוב בנושאי טיפולי טיפוח היופי:

אילו טיפולים מומלץ לקבל  לפני האירוע?

האם צריך לבצע את כל פעולות הטיפוח והיופי? נכיר את הפעולות הנדרשות לפני אירוע:

1.      איפור- לפני כל אירוע, מומלץ להיות אצל מאפרת מקצועית. חשוב לבחור מאפרת עם תיק עבודות מקצועי.

2.      תסרוקות- כל כלה צריכה תסרוקת ייחודית לפני החתונה. ישנם תסרוקות הייחודיות לכלה, וישנם תסרוקות המתאימות יותר לאחיות של הכלה.

3.      בניית ציפורניים- טיפול זה אינו חובה, אך מומלץ במצבים מסוימים.

טיפולים אלו מומלצים לא רק לכלה, אלא גם לבני משפחה. חשוב לזכור שגם להורים של בעלי השמחה, יש תפקיד חשוב מאוד באירוע. באירוע יש מעמד מכובד מאוד עבורם, ולכן חשוב מאוד שייראו מכובד.

היכן ניתן לקבל טיפולי יופי?

4.      סלון כלות- אחד מהמקומות הטובים ביותר בו כלה יכולה לקבל את טיפולי הטיפוח והיופי לחתונה, הוא סלון כלות. בסלון כלות הכלה לובשת את שמלת הכלה, ומקבלת שירות איפור ועיצוב שיער.

5.      טיפולי ספא מפנקים ב"ירח דבש"- לאחר החתונה, תרצו לפנק את עצמכם בחופשת ירח דבש. במהלך החופשה, תוכלו להקדיש זמן לטיפולי ספא מפנקים. אפשר לשכור צימר הנותן טיפולי ספא. דרך אחרת, היא להזמין נופש בבית מלון המעניק טיפולי ספא מקצועיים. לאחר הטיפול, תוכלו לנוח על מיטות שיזוף, ולקבל מראה חדש.

6.      שירות הגעה עד הבית- היתרון בהזמנת ספרית ומאפרת לבית הכלה, הוא שגם האחיות של הכלה יקבלו תסרוקת יפה לחתונה. ישנן בעלות מקצוע שיגיעו עד הבית גם לטיפולי קוסמטיקה, פדיקור ומניקור.

7.      סטודיו ביתי- לפעמים, הסטודיו יהיה בתוך בית פרטי. בדרך כלל, באים לסטודיו בתוך בית פרטי למפגש היכרות עם המאפרת. אפשר לקבל טיפולי קוסמטיקה בסטודיו ביתי.

טיפים עבור טיפולי יופי וטיפוח לפני או אחרי חתונה:

לדמיין כיצד תיראי באלבום התמונות: הדרך הכי טובה שתכלה תבחר עם המאפרת את התסרוקת והאיפור הייחודי עבורה, הוא לדמיין כיצד תיראה באלבום התמונות. על הכלה לחשוב כיצד היא רוצה להיראות, ומה מתאים עבורה.

מה עדיף: סלון כלות, או הזמנת אשת מקצוע המגיעה לבית? התשובה לכך תלויה מאוד בכלה. יש כלות להן אחים קטנים. במצב זה, יהיה לכלה יותר נוח להגיע לסלון כלות. לעומת זאת, כאשר הבית שקט, עדיף לכלה להישאר בביתה, ולקבל את שירות האיפור בבית.

חשוב מאוד שהכלה תרגיש נוח עם האיפור והתסרוקת: חשוב לזכור שהעיקר בחתונה הם החתן והכלה. לכן, על הכלה לבחור בתסרוקת הנוחה לה. אין טעם שהכלה תבחר בתסרוקת שלא נוחה לה, אך נראית יפה בעיני סביבתה. תסרוקת לא נוחה, תעיק על הכלה. איפור לא מתאים, ישבש את תחושת השמחה והרוגע של הכלה.

מה עדיף: ספא של צימר, או ספא של בית מלון? בדרך כלל, בצימרים יש טיפולי ספא מפנקים ואיכותיים. אולם, יש לזכור שבבתי מלון, יש מכוני ספא מקצועיים ביותר. מכונים אלו יהיו טובים לעיתים ברמה ארצית, ואף ברמה עולמית. ההבדל הוא במחיר. טיפולי הספא בצימר יהיו לעיתים כלולים במחיר, או במחיר מוזל. טיפולי הספא במלון ייקרו את מחיר החופשה. לעיתים, התשלום על הטיפול במכון הספא יהיה נפרד ויקר. יש לזכור שבבתי מלון מכוני הספא מכילים בריכות ג'קוזי חמות, וחדרי סולריום מפנקים למנוחה לאחר הטיפול.

לסיכום:
חשוב מאוד שהכלה תקבל את הטיפולים הטובים ביותר עבורה. פחות משנה מיקום הטיפולים, אלא האיכות. לאחר החתונה, ניתן לקבל טיפולי ספא משלימים בצימר, או בבית מלון.


חוגי
 אופנה וסטיילינג, שיעורי
 אופנה וסטיילינג, קורסי אופנה וסטיילינג - יופי טבעי - יש דבר כזה?יופי טבעי - יש דבר כזה?