×
 הפעלות למבוגרים הפעלות למבוגרים -  סדנאות,  סדנאות גיבוש - כל הסיבות להירשם לסדנאות למבוגרים

כל הסיבות להירשם לסדנאות למבוגרים

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

אם חשבתם שהחל מגיל מסוים כל הידע שצברתם על העולם הוא מה שמגדיר אתכם ובזאת תמו האפשרויות להתפתחות אישית, רגשית, גופנית או מנטלית - תחשבו שוב.

גם אם מיציתם את כל התחביבים שלכם - תמיד אפשר להכיר עוד תחומים ואולי לגלות אהבה חדשה. גם בגילאי הבגרות ואף בגיל השלישי ניתן עדיין לקבל עוד קצת מידע על עצמכם ועל העולם ואפשר אפילו לעשות את זה במסגרות נעימות, קלילות ובלתי מחייבות. לא, לא צריך להירשם שוב לאוניברסיטה ולעמוד בתקופות מבחנים מתישות. כיום קיימות אפשרויות רבות ומגוונות של סדנאות, בכל מקום ובכל שעה, וההיצע הוא אינסופי.

אם הילדים כבר עזבו את הקן והערבים שלכם מתחילים להתרוקן מעיסוקים, או אפילו שעות הבוקר שלכם, תוכלו תמיד להצטרף לסדנת העשרה בתחום שטרם הכרתם. זמן פנוי הוא זמן יקר שתמיד ניתן לנצלו ולקבל עוד קצת ממה שהעולם מציע. סדנאות למבוגרים מוצעות לכל אדם אשר חפץ בהתפתחות והעשרה וניצול זמנו לצבירת ידע נוסף.

יתרון נוסף של סדנאות הוא שהסדנאות הן תקופתיות וזמניות. לעתים מדובר במפגש שבועי למשך מספר שבועות. לעתים בסוף שבוע מרוכז, ולעתים מדובר במפגש חד פעמי. סדנאות אינן לימודים מחייבים ומאפשרות לכם לקבל טעימה מתחומים שטרם הכרתם. אולי בזכות סדנה תגלו את האהבה החדשה שלכם אשר תביא אתכם לשינוי קריירה או צלילה למעמקי תחום שלט חלמתם שתהיו בו טובים או ידבר אליכם.

בגיל מסוים המוח שלנו מפסיק לחדש את תאיו ואנחנו מתחילים להרגיש מעט תקועים, הגלגלים עובדים לאט יותר, קשה לנו לזכור או ללמוד דברים חדשים. שמירה על מוחנו רענן וצח היא חובתנו כדי להגיע לגיל השלישי חדים ככל הניתן ולשמור על עצמנו תפקודיים וחיוניים. על כן, מחובתנו להמשיך וללמוד כל הזמן, לאתגר את עצמנו לחשיבה וליצירה.

יתרון בולט נוסף בהצטרפות לסדנה, ולא משנה באיזה תחום - הוא היתרון החברתי. ייתכן ומסגרת העבודה שלכם היא מסגרת בה אינכם יוצרים קשרים רבים עם אנשים אחרים, או מסגרת בה החברה פחות לטעמכם. כאשר אתם בוחרים בהצטרפות לסדנה אתם בוחרים בתחום שמדבר אליכם, ולכן כל מי שתפגשו בסדנה אליה נרשמתם כבר יחלוק אתכם תשוקה לתחום או תחביב. אתם עשויים למצוא את עצמכם מתאהבים שוב, יוצרים קשרים חברתיים, ובכך מרחיבים את המעגל החברתי שלכם. המרחב בו מתקיימת הסדנה הוא מרחב לא שיפוטי בו באים לקבל כלי או מידע ולכן תוכלו לבטא את עצמכם מבלי לחשוש ופשוט להיות מי שאתם.

סדנאות למבוגרים נמצאות בכל מקום. בין הסדנאות תוכלו למצוא סדנאות בישול ואפיה, סריגה, תפירה, פיסול וקרמיקה, ציור, התעמלות לסוגיה, סדנאות הבעה בכתב, סדנאות שירה, סדנאות תרפיה, קלפי טארוט, שח מט, משחק ואלתור תיאטרלי, מחול ועוד.

ניתן לרשום גם חבר קרוב, בן זוג, או בן משפחה לסדנה כמתנה נפלאה ליום ההולדת או להשתתף בסדנה יחד כחוויה משותפת ומעצימה.


 הפעלות למבוגרים -  סדנאות גיבוש - כיצד לגבש בין העובדים באמצעות חולצות מודפסות?כיצד לגבש בין העובדים באמצעות חולצות מודפסות?
 הפעלות למבוגרים -  סדנאות - עצות שימושיות לרישום לסדנאות!עצות שימושיות לרישום לסדנאות!
 הפעלות למבוגרים הפעלות למבוגרים -  הפעלות למבוגרים,  סדנאות גיבוש - הפתרון האולטימטיבי לגיבוש בסביבת העבודההפתרון האולטימטיבי לגיבוש בסביבת העבודה