×
כל בני המשפחה מצטלמים עם חולצות מודפסות

כל בני המשפחה מצטלמים עם חולצות מודפסות

מאת בשמחות - מנוע החיפוש לאירועים ושמחות

אירוע משפחתי, הוא למעשה אירוע גיבוש משפחתי. באירוע- חוגגים ביחד כל בני המשפחה. החל מהסבים, ועד לקטנים בנכדים. בשביל ליצור אווירה מגבשת בלתי נשכחת, מומלץ ליצור גימיק מסוים מאחד.
מהו הגימיק? במאמר זה, נציע ליצור
חולצה משפחתיתמודפסת.

מהי חולצה משפחתית מודפסת?

הקלות והמחירים הזולים בה ניתן להפיק חולצות מודפסות, מאפשרות לנו ליצור חולצה עם הדפס לכל אירוע, ולכל מטרה. לכן, כאשר רוצים ליצור "חולצת מחזור" ליום הולדת של הסבא וסבתא, או ליום הנישואים, אפשר להפיק חולצה זהה לכל בני המשפחה, עם כיתוב מתאים, כמו: "מזל טוב ליום ההולדת", "מזל טוב ליום הנישואין".

אותה החולצה בגדלים שונים:

הדבר היפה בחולצות המשפחתיות, הוא שכל בני המשפחה, לובשים את אותה החולצה, אך בגדלים שונים. ניתן להדפיס חולצות בגדלים לתינוקות, וניתן גם להדפיס את אותו כיתוב, גם על חולצה במידות של מבוגרים. חולצה זו, תישאר לתקופה ארוכה כמזכרת מהאירוע.

צילום תמונה ומגנט משפחתי עם החולצה:

התמונה היפה ביותר מהאירוע, היא התמונה בה כל בני המשפחה מגדול ועד קטן, מצטלמים עם החולצה. את התמונה, כדאי להגדיל ולמסגר. ניתן ליצור מגנט יפה ומרשים של כל בני המשפחה המצטלמים עם אותה חולצה. בעת הצילום, ירגישו בני המשפחה גאווה משפחתית.

כיצד מפיקים חולצה משפחתית?

הצעד הראשון, הוא שבוחרים באחד מבני המשפחה שיכין את הכיתוב. מומלץ להכין את הכיתוב במחשב, או לצייר עם טוש על נייר לבן ולסרוק. בשלב הבא, בוחרים בבית דפוס זול, המפיק חולצות משפחתיות. מומלץ להתייעץ עם בני המשפחה, ולהחליט ביחד על עיצוב וגוון החולצה. בעת ההזמנה, יש לתת לבית הדפוס את רשימת הגדלים המדויקים של החולצות. מומלץ לשלוח נציג מבני המשפחה בעת הדפסת החולצות. כאשר החולצות מוכנות, נשאר רק לאסוף.

לסיכום:

חולצה מודפסת עם כיתוב זהה לכל בני המשפחה, יוצרת גאווה משפחתית, ואווירה מגבשת בעת האירוע. 

שיהיה במזל טוב!