×
 הפעלות ואטרקציות לילדים  -  ימי הולדת - כיצד מקשטים את האולם באמצעות בלונים?

כיצד מקשטים את האולם באמצעות בלונים?

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

מחפשים דרך מיוחדת ולא יקרה מדי, לקשט את האולם בצורה מיוחדת, ולתת לאולם מראה צבעוני, יפה ומקורי?
דרך מיוחדת לקשט, היא להזמין אמן בלונים לאולם. האמן, יקשט לכם את אולם האירועים בצורות מרהיבות ומקוריות. כיצד ייראה האולם לאחר עבודת האמן?

חשוב מאוד לבצע תיאום ציפיות עם אמן הבלונים:

הצעד הראשון של התחלת העבודה המשותפת עם אמן הבלונים, הוא תיאום ציפיות. מומלץ לקבוע פגישה עם האמן, ולתכנן ביחד את עיצוב האולם. מומלץ בפגישה לקבוע ביחד על הצורות, ועל הצבעים של הבלונים. מומלץ ביחד לחשוב על שילוב הצבעים של האירוע.

קישוט החלל בשרשראות בלונים:

מומלץ לקשט את קירות האולם ואת התקרה, בשרשראות של בלונים זוהרים. כך, בעת יצירת חושך ופיזור עשן בקטעים שונים של האירוע, יזהרו הבלונים באור מיוחד. באופן כללי, מומלץ להכין שרשראות מקוריות ולתלות בקירות. מומלץ גם לתלות קישוטי תקרה.

צורות משתלשלות:

סגנון נוסף של קישוט החלל, הינו צורות משתלשלות. למשל: כאשר מקשטים אולם ברית, הצורות יהיו בקבוקים ומוצצים. בחתונה- לבבות. מומלץ לשמור על 3-4 גוונים עיקריים, אך לגוון בצורות ובשילובי הצבעים.

סידורי פרחים מבלונים לשולחנות:

התרגלנו במשך שנים לסידורי הפרחים שעל השולחנות. בשנים האחרונות, מתחלפים סידורי הפרחים, בסידורי בלונים. ניתן ליצור סידורי בלונים גדולים ומרהיבים. לפעמים, סידורי הבלונים יהיו בצורת פרח. לפעמים, יונחו על השולחנות סידורי בלונים של לבבות, או לחילופין: מוצצים, סידור בלונים בצורת תינוק, ועוד. באופן כללי, צורת סידור הבלונים תתאים לאופי האירוע.

יצירת שער לאירוע:

אחד מהצורות המרהיבות ביותר שמכינים מבלונים לאירועים השונים, הוא שער הכניסה. בדרך כלל, שער הכניסה יהיה מושקע ביותר. לרוב, צורת השער תהיה קשת. גווני הבלונים, יתאימו לאופי האירוע. בבר מצווה- גווני כחול לבן. בבת מצווה, לבן- אדום/ ורוד. בברית, הגוונים יהיו צבעוניים יותר. בחתונות, יהיה שילוב גוונים עם אופי יוקרתי יותר, של לבן- זהב/ כסף. לפעמים, יכינו צורות גדולות מיוחדות נוספות לשער, כמו: חתן וכלה, תינוקות וילדים, ועוד.

לסיכום:

ניתן ליצור חלל מרהיב ויפה באמצעות בלונים. מומלץ, לבצע תיאום ציפיות מלא עם אמן הבלונים.


 הפעלות ואטרקציות לילדים  -  ימי הולדת - צילום סרט בר מצווה - טיפים לסרט מוצלחצילום סרט בר מצווה - טיפים לסרט מוצלח
 הפעלות ואטרקציות לילדים  -  ימי הולדת - נכנסים לאווירה באירוע באמצעות בובות לאירועיםנכנסים לאווירה באירוע באמצעות בובות לאירועים
 הפעלות ואטרקציות לילדים  -  ימי הולדת - כללי בטיחות בעת הבאת מתנפחים לאירועכללי בטיחות בעת הבאת מתנפחים לאירוע
 הפעלות ואטרקציות לילדים  -  ימי הולדת - רעיונות למסיבת יום הולדת למבוגריםרעיונות למסיבת יום הולדת למבוגרים