×
כיצד למצוא סגנון הלבשה ייחודי לחתן?

כיצד למצוא סגנון הלבשה ייחודי לחתן?

אין סגנון הלבשה ייחודי. לכל חתן יש סגנון ייחודי, ולכן יהיה לו גם לבוש מתאים ייחודי. הסוד של התאמת בגדי חתנים, הוא בכך שמתאימים את החליפה לאופי של החתן.
איך מצליחים להגיע להתאמה כזו? בדרך כלל מומלץ לתפור חליפה לחתן. אולם, כאשר האופי של החתן הוא חליפה מחויטת קנויה, אזי החליפה תיראה מושלם על החתן.

במאמר זה, נדריך אתכם כיצד להתאים לחתן את הלבוש לחתונה:

לפני התחלת הכנת הבגדים, חשוב שהחתן יגדיר לעצמו מיהו, ומה הוא היה רוצה להיות בחתונה.

1.      הכרת האופי של החתן- השלב הראשון והחשוב ביותר למציאת התלבושת הטובה ביותר לחתן, היא שהחתן שואל את עצמו: מי אני? מה האופי שלי? מה מתאים לי? מה הסגנון שלי?

2.      שרטוט אופי של החתן בחתונה: על החתן להגדיר לעצמו את אופי הדמות שכמוה הוא רוצה להיות בחתונה. חשוב שהחתן יצייר לעצמו בדמיון איזה סוג של דמות הוא רוצה להיות בחתונה. על החתן לדמיין איזה סגנון של בגדים הדמות לובשת. איזה נעליים היא נועלת, סגנון עניבה. על החתן לדמיין את התנהלות הדמות בחתונה.

אמנם, שני שלבים אלו הם במחשבה. אבל, המחשבה מביאה להזמנת סוג החליפה.

3.      ביקור אצל התופרת: בביקור אצל החייט, צריך להיות מאוד ממוקדים. על החייט להכיר את החתן ואת האופי של החתן. חשוב מאוד שהחתן יסביר לחייט איזה סגנון חליפה הוא רוצה, ולמה הוא רוצה דווקא סגנון זה. נתונים אלו, יסייעו לחייט לתפור לחתן את החליפה המתאימה ביותר עבורו.

4.      מדידת החליפה המוכנה: כאשר החליפה מוכנה, חשוב שהחתן ימדוד ויהיה מרוצה.

כעת לאחר שהחליפה מוכנה, ניתן לעבור לשלב הבא של מציאת פריטי לבוש נלווים:

5.      מציאת מכנס תואם חליפה: פריט הלבוש העיקרי של החתן בחתונה הוא החליפה. אולם, לא פחות חשוב לאתר מכנס תואם. כאשר אין התאמה בין החליפה למכנס, החתן לא ייראה טוב.

6.      בחירת חגורה: חגורה, היא פריט קטן, אבל חשוב. חשוב שסגנון החגורה, יתאים לסגנון החליפה.

7.      מציאת נעליים לחתן: בחירת הנעליים לחתן יכולה להיראות בחירה שולית. אולם אין זה נכון. למעשה, לנעליים יש תפקיד חשוב. בתת מודע של המשתתפים, קיימת התאמה מושלמת בין הנעליים לחתן. לכן, חשוב שתהיה התאמת צבעים בין הנעליים לבין בגדי החתן. חשוב מאוד שאופי הנעליים יתאים לאופי של החתן.

8.      מציאת עניבה לחתן: עניבה, הינה פריט לבוש קטן בתוך כל הסט. אולם, לעניבה תפקיד חשוב מאוד. העניבה היא שנותנת את האופי לחתן. לכן, חשוב מאוד לבחור בסגנון עניבה שתתאים לסגנון האופי של החתן.

אחרי שבחרנו את כל פרטי הלבוש, ישנה פעולה אחת נוספת כדי שהחתן ייראה מושלם:

9.      בחירת תספורת מתאימה: התספורת נותנת את המראה לחתן. התספורת מסגננת את האופי של החתן. לכן, חשוב שהחתן ייבחר בתספורת המתאימה לאופי שלו. תספורת לא מתאימה לאופי החתן, עלולה להרוס את מראה החתן. מומלץ שהחתן יראה לספר תמונה של החליפה, על מנת שהספר יוכל לייעץ לחתן מהו סוג התספורת המותאם ביותר עבורו.

כעת, אחרי שבחרנו את הלבוש לחתונה. חשוב מאוד שהחתן יגיע לחתונה רענן ושלו. לכן, חשוב מאוד שהחתן יתרגל ללבוש, וביום החתונה יקדיש את מלוא הזמן להתארגנות:

10.  חזרה גנרלית: על החתן להגיע בנחת לחתונה. מקובל שכלה מתאפרת באיפור ניסיוני לפני החתונה, והספרית תערוך את תסרוקת הניסיון כמה ימים לפני החתונה. הסיבה לכך, היא חוסר רצון לבזבז זמן ביום החתונה, וחוסר רצון להלחיץ את הכלה. חשוב שהכלה תהיה שלמה עם התסרוקת והאיפור. כך גם חשוב שהחתן ילבש כמה ימים לפני החתונה את כל פרטי הלבוש. חשוב שהחתן יביט בעצמו במראה, ויבדוק אם הוא מרוצה. מומלץ שהחתן יישאר לפחות 10 דקות עם סט הבגדים כדי לבדוק שהוא מרוצה. ביום החתונה, מומלץ שהחתן יקדיש לעצמו לפחות שעה לזמן התארגנות.

לסיכום:
הסוד של חתן מרשים, הוא שהחתן לובש ונועל את מה שמתאים לו. ההמלצה היא להיות וללבוש מה שאתה, ולא לנסות ללבוש מה שלא מתאים לאופי שלך. לכל סגנון אופי אפשר להתאים חליפה יפה ומרשימה.