×
כיצד בוחרים "מיצגים אומנותיים" מקצועיים?

כיצד בוחרים "מיצגים אומנותיים" מקצועיים?

מאת בשמחות - מנוע החיפוש לאירועים ושמחות

מעוניין להשיג מיצג אומנותי לאירוע שלך?
בוודאי תרצה לבחור את המיצג האומנותי הטוב ביותר, והמקצועי ביותר. כיצד תדעו במי לבחור?
במאמר זה, נתן לכם טיפים שיסייעו לכם בבחירה טובה של אמנים לאירוע שלכם.

חשוב שהאמן יזוז במלוא המרחב:

ישנם 2 סוגי ריקודים של מציגים אומנותיים. הריקוד הפחות מקצועי, הוא ריקוד המתמקד במקום מסוים, ונע ברדיוס קטן. מיצג מקצועי, הוא שהאמן משתמש במלוא המרחב בעת הריקוד. ריקוד המתפרס על כל המרחב, הינו ריקוד מקצועי יותר, וחי יותר. כאשר יש כמה רוקדים במיצג, מומלץ שיתפרסו על פני כל החלל.

חשוב שהאמן יצור אינטראקציה עם הקהל:

אפשר להזמין אמן מקצועי, אשר יבצע הופעה מקצועית, אך כל העת יהיה מרוכז בעצמו. אבל, אמן, אשר מבצע מיצג, תוך אינטראקציה עם הקהל, יהיה אמן מקצועי יותר. האינטראקציה הראשונית, מתבטאת בקשר עין של הרוקד עם הקהל. מומלץ שהרוקדים יחייכו אל הקהל. רקדנים איכותיים, ישמיעו כמה דברים בין הקטעים של הופעת המחול.

חשוב שהריקוד יתבצע עם רגש:

מיצג אומנותי מקצועי, הוא מיצג, בו האמן הרוקד מבטא את הרגש בעת הריקוד. בשפת הריקוד והמחול, יש טכניקות שונות אשר נועדו להביע רגש. רוקד מקצועי, יודע לנצל טכניקות אלו בצורה נבונה, בה הקהל מרגיש את  הרגש שהביע הרוקד במחול.

מומלץ שהשחקנים יהיו חברותיים:

דרישה זו, נראית לכאורה שולית. אולם,  זוהי דרישה חשובה. חשוב לזכור, שהרקדנים עם התחפושות, מהווים אטרקציה עיקרית בקבלת הפנים. לכן, חשוב שיהיה אפשר להצטלם אתם. וכמובן- חשוב שיהיו חברותיים ושמחים בעת הצילום. לקהל, חשוב הרגש האנושי של האדם, ולא רק ההופעה האומנותית.

לסיכום:

מיצג אומנותי אנושי, הוא מיצג בו הרוקד נע ברגש, ומתפרס על פני כל המרחב.
רוקד אומנותית, יוצר אינטראקציה עם הקהל, ושמח, חברותי ומחייך בעת הצילומים. 


כיצד בוחרים "מיצגים אומנותיים" מקצועיים?כיצד בוחרים "מיצגים אומנותיים" מקצועיים?