×
יצירת אמצעים לריקודים באירוע באמצעות בלונים

יצירת אמצעים לריקודים באירוע באמצעות בלונים

מאת בשמחות - מנוע החיפוש לאירועים ושמחות

לאמן בלונים באירוע, יש שני תפקידים עיקריים: תפקיד אחד, הוא לקשט את האולם בבלונים. תפקיד שני, הוא ליצור אביזרים איתם תשמחו בעת הריקודים.
איך יוצרים אביזרים לזמן הריקודים מבלונים? על כך נענה במהלך המאמר.

כתרים מבלונים - גם למבוגרים:

כתרים מבלונים, הם לא רק לילדים קטנים. אמן בלונים מקצועי, יכול להכין כתרים מפוסלים ויפים גם למבוגרים באירוע. בכתר יכולה להיות צורה אומנותית של: חיפושית, פרחים גדולים, או סתם דמויות משעשעות. לפעמים, גם מבוגרים שמחים מאוד עם כתר העשוי מבלון על הראש.

קשתות לריקודים:

עד לשנים האחרונות, קשתות לחתונות היו נפוצות בעיקר בחתונות של המגזר הדתי. הציבור הכללי, הכניס את הקשתות בצורה מיוחדת- יצירת קשתות מבלונים. האמן יוצר מראש קשתות, ובשלב מסוים בזמן הריקודים מחלק לקהל.

מוט לזחילה:

פעם, היו מביאים חבל לחתונה. או שפשוט, היו נותנים לכלה לקפוץ בחבל, או שהיו זוחלים מתחת לחבל. כיום, שידרגו את שעשוע הזחילה. אמן הבלונים, מכין מוט העשוי כולו בלונים. שניים אוחזים בקצוות המוט. וכך, כל מי שרוצה, זוחל מתחת למוט. כך אפשר לזחול ולזחול, עד שלפעמים המוט מתפרק מרוב אחיזה, או עד שנגמר הכוח.

מסגרות מבלונים בצורת לב:

אמני הבלונים, מכינים מסגרות מבלונים בצורת לבבות לזמן האירוע. למסגרות אלו יש תפקידים: תפקיד אחד- הוא לרקוד עם המסגרת. נחמד לאחוז במסגרת, ולהתחיל להתנועע עם המוזיקה. תפקיד שני- הוא להשתמש במסגרת בזמן הצילומים. שמים את המסגרת סביב הפנים, ומבקשים מצלם המגנטים לצלם. סוג נוסף של מסגרת קטנה בצורת לב, היא מסגרת קטנה של לב, מבלונים, המורכבת על מוט העשוי מבלון. הרוקד אוחז במוט, ומתחיל לרקוד לצלילי המוזיקה.

לסיכום:

ישנם סוגים שונים של אביזרי ריקוד, אותם מכינים מבלון.
העיקר, שהאווירה בחתונה תהיה שמחה ועליזה לכולם.