×
חוגי
 אופנה וסטיילינג, שיעורי
 אופנה וסטיילינג, קורסי אופנה וסטיילינג - יופי טבעי - יש דבר כזה?

יופי טבעי - יש דבר כזה?

מאת חוגחוג - מנוע החיפוש לחוגים ופנאי של ישראל

מי מאתנו לא הביטה במראה בחדר האמבט, אחרי המקלחת, בזמן מריחת הקרמים האקטיביים, הקרמים המניעתיים, החומצה ההיאלורונית המבוקשת, קרם העיניים, קרם לשפתיים, קרם לילה, קרם לשיער, קרם לריכוך כף הרגל, למיצוק הצוואר, מסכה מייבשת, מסכה מלחחת, מסכת חמר עם פילינג….. ואמרה לעצמה: "נכון שמחר אני אקום רעננה וחדשה, בלי שקיות שחורות מתחת לעיניים, בלי חצ'קונים מיותרים שמבשרים את בוא היום בחודש, בלי שמץ של קמט?".
אז זהו, שרובנו חוטאות במחשבה שכל אלו ממש יהפכו את עורנו. האמת רחוקה מכך.

עולם היופי עשיר בפתרונות, חלקם מוצלחים יותר או פחות אבל האמת מתחילה בנו. עלינו להכיר בחוזקות שלנו ובמגבלות שלנו. לכולנו נקודת פתיחה מסוימת וחלקנו נצטרך לעבוד קצת יותר קשה כדי להשיג תוצאות. בין אם בדיאטות, בהסרת שיער, בתוספות שיער, באיפור, בלבוש או במוצרי קוסמטיקה כאלו ואחרים.

אפשר למחוא ולהגיד - אני מי שאני וזה מה שיש, אבל האמת הפחות נעימה היא שאנו יצורים חברתיים, ביקורתיים ושיפוטיים ועלינו לחיות יחד. אז אשת המערות - מקומה בעידן הפרה היסטורי.

הבשורה הטובה והמעודדת היא שלצד הפרסומות אשר מוכרות ומוכרות לנו חלומות ואשליות קיימות נשות (ואנשי!) מקצוע אשר לומדות ופועלות בתחומי האסתטיקה ויוכלו בקלות לסייע לכל אחת (ואחד!) להגיע למראה ותחושה טובה לגבי עצמה.
קוסמטיקאיות פרה רפואיות עשויות לחולל פלאים בעורך, מעצבי שיער יכולים להחיות את הרעמה המיובשת על ראשך והרשימה הארוכה כוללת גם מניקור ופדיקור, יישור והלבנת שיניים, יעוץ סטיילינג למציאת הגזרה המחמיאה ביותר עבורך, ניתוחים פלסטיים ועוד.
אפשר ומומלץ להיעזר באנשי מקצוע אשר יסייעו להרגשתך הטובה ולתחושת הביטחון שלך אבל צריך גם לדעת מתי להסתפק במה שיש ולאהוב את עצמך תמיד ובכל מצב! כל היתר בונוס.


חוגי
 אופנה וסטיילינג, שיעורי
 אופנה וסטיילינג, קורסי אופנה וסטיילינג - כל מה שצריך לדעת על טיפוח ויופי לאירועיםכל מה שצריך לדעת על טיפוח ויופי לאירועים