×
 הפעלות ואטרקציות לילדים  - טיפים לבחירת הפעלה למסיבת יום ההולדת של הילד שלכם!

טיפים לבחירת הפעלה למסיבת יום ההולדת של הילד שלכם!

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

מסיבות יום ההולדת של היום כבר לא מסתכמות בליצן השכונתי ובדיג'יי שעושה "אגדודו". יש להיערך בהתאם.

זוכרים את הימים בהם רקדנו במסיבות יום ההולדת הביתיות ריקודי שורה, אכלנו חצי פיתה עם חומוס ומלפפון חמוץ ובמקרה הטוב ביותר קיבלנו שקית עם הפתעות שכללה מטבע שוקולד ומשרוקית? כן, אלה היו הימים בהם תרבות השפע עוד לא הגיעה למחוזותינו, וידענו ליהנות ובגדול מהדברים הקטנים.

היום התמונה קצת שונה בכל אחד מתחומי החיים, ובפרט בתחום המסיבות. בת המצווה הפכה ל"בת מצווש" - קרקס ראווה הכולל פינות הפעלה שונות, ושלל אטרקציות. תרבות השפע נותנת אותותיה גם בתחום המסיבות והפנאי לילדים. לא רק באירועים חגיגיים ניתן למצוא הפעלות ואטרקציות לילדים מסוגים שונים, אלא גם בגני שעשועים, בקניונים ואף בשמורות הטבע והגנים הפתוחים לקהל הרחב.

כשאתם מתחילים במסכת החיפוש אחר ההפעלה המושלמת לאירוע שלכם, תצטרכו ראשית לחשוב על קהל היעד. על הגילאים של הילדים. מי עשוי להתעניין בהפעלה. על מידת הרעש שתהיה במקום האירוע (כי לא כל הפעלה מתאימה לסביבה רועשת). עליכם לבדוק את העלויות של השכרת המקום באם ישנו, של המוזיקה והמזון ולפיכך לבדוק כמה נשאר לכם מתקציב האירוע עבור התוספת, שלכאורה אינה נראית הכרחית, אך באירוע עצמו תגלו עד כמה היא כן.

סוגי ההפעלות הם רבים ומגוונים, החל מהפעלה של יצירת בועות סבון המתאימה לאירועי חוץ בלבד (מטעמי סכנת החלקה ולכלוך השטח), וכלה בפינות איפור, קעקועי חינה או יצירה וצביעה בגבס.

בחיינו הדיגיטליים והממוסכים, מוטב לנו להעסיק את ילדינו בפעילויות מעשירות או כיפיות, בחוץ, באוויר הפתוח, בסביבת בני גילם ובאינטראקציה חברתית. אנו נוטים לשכוח שלא כך אנו גדלנו, וכיום הולך וגובר הקושי ל"שכנע" את הילדים ליהנות מהאוויר הפתוח, מלהישיר מבט, ופשוט להיות ילדים.

כיום תוכלו למצוא מבחר רב של מפעילים מנוסים אשר מתמחים בתוכן, בתפאורה, באביזרים מושקעים, בציוד וכל שעליכם לעשות הוא לבדוק ביו-טיוב או באתרי האינטרנט את הדירוג שלהם או חוות דעת אשר יספקו אתכם כדי לבחור נכון.

חשוב לשים לב בבחירת מפעיל שאכן הגיל תואם את ההפעלה כדי שלא תמצאו את קהל הילדים משועממים ומסרבים לשיתוף פעולה. הפעלות לילדים בגילאים הצעירים יותר יהיו בדרך כלל פעילויות כגון: מתנפחים, הפעלות עם חיות, תאטרון בובות, תאטרון סיפור, הצגה, ליצן או קוסם.  בגילאים הגדולים יותר, בגילאי גן ועד כתה א' מומלץ על בחירה בהפעלות תלויות תוכן, לפי נושאים פופולריים כגון הפעלת גיבורי על, פירטים, נסיכות ואבירים, הפעלות באווירת סדרות וגיבורי טלוויזיה אהובים ועוד. לילדים גדולים יותר, רצוי לבחור בפעילות ספורטיבית, מקפיצה, מרתקת וחווייתית, אשר תעודד תחרותיות או תעשיר את הידע שלהם..

הפעלות לילדים מספקות תעסוקה נפלאה לילד, מעשירות את עולמו וצובעות את זמנו בקסם ילדי וסיפוק מיצירה או הפעלת הגוף.

 

 הפעלות ואטרקציות לילדים  - 10 אטרקציות מיוחדות לאירוע שלכם10 אטרקציות מיוחדות לאירוע שלכם
 הפעלות ואטרקציות לילדים  - כיצד לאתר קוסמים מקצועיים לילדים?כיצד לאתר קוסמים מקצועיים לילדים?
 הפעלות ואטרקציות לילדים  - איזה מתנפחים תזמינו לכל גיל?איזה מתנפחים תזמינו לכל גיל?