×
קורסים סדנאות פנאי ותחביבים -  טיסנאות - טיסנאות - פעילות מעשירה ומהנה לגדולים ולקטנים!

טיסנאות - פעילות מעשירה ומהנה לגדולים ולקטנים!

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

כניסת הטיסנים החשמליים בתקופה האחרונה, כבילוי, תחביב או חוג קבוע חשפה את התחום לקהל חדש, והביאה לכניסת מספר עצום של חובבים מבוגרים וצעירים לתחום הקסום הזה!

בעקבות הנגישות לרכישת טיסנים, הוזלת העלויות וההיצע הקיים, איכות הסוללות הנטענות והקלות להפעלה בטכנולוגיה החדשה, הפכה את תחום הטיסנאות לפופולרי מאד, גם למתחילים וגם לוותיקי התחום.  בנוסף, טיסנים חשמליים מקצף e.p.p , שמגיעים כבר מוכנים להטסה ומיועדים לקהל המתחילים חוללו פלאים והקלו את  תהליך הלימוד עבור מטיסים חדשים.

אמנם התחום הפך לחם ומדובר בעולם ובארץ, אבל אין ספק שהוא מצריך לימוד וליווי צמוד של מתחילים המעוניינים להצטרף אליו כתחביב. הסטטיסטיקה העולמית מראה שאלפי האנשים המנסים להפעיל טיסן חשמלי ללא הדרכה מוסדרת מדי שנה, מרסקים את הטיסן שלהם תוך רגעים ספורים והקפיצה הנמהרת הזאת עולה להם ביוקר.

כל מי שמחפש מסגרת בה יוכל ללמוד את רזי הטיסנאות, יכול להצטרף לחוג טיסנאות. חוג טיסנאות הוא חוג חדשני, מלא ענין והנאה, אשר מספק חוויה לימודית מהנה ומתגמלת!
בחוג טיסנאות התלמידים לומדים להטיס טיסנים חשמליים, לומדים את כללי היסוד של אווירודינמיקה, ולומדים חומרים תאורטיים לגבי הרכבה, תחזוקה ותפעול של טיסנים חשמליים. 

הטסת טיסנים חשמליים מסייעת גם לפיתוח של תחומיים אישיותיים ומנטליים, לצד ההנאה הרבה שמפיקים מהעיסוק המגניב. הטסת טיסן מפתחת ביטחון עצמי, משפרת את יכולת הריכוז והקשב, מעניקה למטיס תחושת אחריות, שליטה עצמית ותפקוד במצבי לחץ. עיסוק בטיסנאות משפר גם את היכולת לדייק ולשים לב לפרטים לצד פיתוח הבנה בפיזיקה, מכניקה וחומרים.
נוסף לכל אלו קיים ערך ששווה לבדו את הלימוד והעיסוק בתחום -  טיסנאות תנתק אותך מהטלפון הנייד, מהרביצה על הספה בבית ותוציא אותך לחיק הטבע, לנשום אוויר וליהנות מפעילות שעשויה גם להתברר כמעשירה חברתית מאחר והתחום מושך אליו מתעניינים אחרים, ובדרך כלל אנשים מוצאים שטחים להטסת הטיסנים החשמליים שלהם ועושים זאת יחד.

חוגי טיסנאות למבוגרים ולצעירים ניתנים בשלל מקומות ברחבי הארץ ומומלץ למצוא את מועד ההרשמה הקרוב כדי לא לפספס את תחילת הקורס אשר מספק חומרים לימוד מובנים בהדרגה, לצד ההטסה עצמה.

טיסה נעימה!