×
לימודי
 מוסיקה, שיעורי
 מוסיקה, חוגי
 מוסיקה, קורסי
 מוסיקה, פעילויות מוסיקה -  הגברה - חוגגים אירוע בגינה הפרטית? קחו מערכת הגברה

חוגגים אירוע בגינה הפרטית? קחו מערכת הגברה

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

חוגגים אירוע קטן ומשפחתי בגינה הפרטית?
משפחות רבות, מעדיפות לחסוך הוצאה כספית על אירועים קטנים. במקום לחפש אולם קטן, או מסעדה- מעדיפות לחגוג בחצר או בגינה הפרטית. אפשר בהחלט לקשט את הגינה, להציב שולחנות וכסאות, ולתת למקום אווירה נחמדה. אולם, בשביל שהאירוע יהיה מושלם- צריך לשכור מערכת הגברה.

מומלץ לשכור מיקרופון אלחוטי:

בשביל לקבל אירוע איכותי, צריך לשמוע היטב את הדובר. בתוך אולם רגיל, יש סטנד, ויש מקום לדובר. בתוך גינה, אין לדוברים מקום מסודר לשאת את דבריהם. הדוברים יבחרו פינה מסויימת בה יעמדו. לכן, חשוב לבחור מיקרופון אלחוטי, איכותי ביותר.

יש לבחור ברמקולים אותם שמים בשטח:

באולמות אירועים רבים, יש מערכת סאונד מקצועית, ורמקולים מובנים. בגינה הפרטית, אין תשתית הגברה. את הרמקולים מפזרים בשטח. לכן, כאשר בוחרים ברמקולים, יש לחשוב קודם היטב היכן ימוקמו. יש רמקולים במיקום זניח ולא משמעותי. במקום זה, ניתן להציב רמקולים גדולים. כאשר רוצים לשים רמקולים באזור יותר צפוף, יש לבחור ברמקולים קטנים, אותם תולים על סטנד.

חשוב לקבל הסבר טכני מהחברה:

משפחות רבות, המפיקות אירוע קטן בגינה הפרטית, הינם בגדר חובבנים. לכן, חשוב מאוד לבקש הסבר טכני מחברת ההשכרה. חשוב מאוד שנציגי החברה יראו לכם כיצד להפעיל את הרמקולים. חשוב גם לקבל הסבר כיצד לחבר בין הרמקולים, וכיצד ליצור חיבור אל הרמקול, ואל נקודת החשמל שבתוך הבית.

מי מסיע את הרמקולים?

כיצד יגיעו הרמקולים מסניף חברת ההשכרה אל הגינה הפרטית? אם הרמקולים אינם כבדים במיוחד, אפשר לפעמים להסיע לבד ברכב. במידה והרמקולים כבדים, אפשר להוסיף בתשלום, ונציגי חברת ההשכרה יביאו את הרמקולים אל ביתכם. באמצעות תשלום נוסף, הצוות הטכני של החברה יציב את הרמקולים בגינה.

לסיכום:
נחמד מאוד, וחסכוני מאוד לערוך אירוע משפחתי קטן בגינה. אולם, כדי שישמעו היטב את המוזיקה ואת הדוברים, כדאי לשכור מערכת הגברה עם רמקולים איכותיים, ומיקרופון אלחוטי.


הרשמות אינטרנטיות לחוגים - החלטה כלכלית נטו