×
 מטפלים וחוגים טיפוליים -  טיפול במים - וואטסו - שעה של שקט

וואטסו - שעה של שקט

מאת חוגחוג - מנוע החיפוש לחוגים ופנאי של ישראל

טיפול במים (וואטסו) הוא טיפול המשלב מגע יד אדם עם המגע והתנועה הבלתי פוסקים של המים. בשעה הזו, שהיא שעה שכולה שלך, המטפל עוזר לך להגיע להרמוניה עם הגוף והנפש וטוען את הנפש באנרגיות רבות.

שיטת הוואטסו פותחה בשנת 1984 במעיינות חמים בקליפורניה על ידי הארולד דאל. השיטה מאפשרת להיות לגוף לא לשאת את משקלו לזמן מה. בגלל עדינות הטיפול ובגלל חוסר המשקל במים – הוא מתאים לנשים בהריון, לסובלים מכאבי גב, לספורטאים ועוד.

לוואטסו יש השפעות פיזיות רבות למשל הרפיית שרירים, שחרור עמוד השדרה מהצורך לשאת את משקל הגוף, זרימת דם טובה יותר ועוד.
לצד היתרונות הפיזיים – ישנה תרומה לנפש – לרוגע ולשלווה ולתחושה של חזרה לרחם, לחוסר הדאגה, להרפיה ולמעשה המטופל נכנס למצב של מדיטציה רגועה הטוענתת אותו באנרגיה חיובית.

הוואטסו היא חוויה נהדרת לאישה בהריון אשר משקל גופה מכביד על השרירים ככלל ועל עמוד השדרה בפרט. לצד עדינות הטיפול הקשר עם העובר מתחזק כיוון שהאישה חווה את חווית הרחם בעצמה ומעצימה את הקשר של האם לעובר שברחם.

הוואטסו הוא גם חוויה זוגית מיוחדת אותה אתם חווים ביחד ולחוד. החוויה כוללת שני מטפלים במקביל. כל אחד עובר טיפול משל עצמו ומדי פעם יש מגע קל, יד ליד, רגל לרגל וכל זה בדממה. מדובר על חוויה אינטימית יוצאת דופן שתעניק לזוג חיבור מדיטטיבי.