×
 הפעלות למבוגרים הפעלות למבוגרים -  הפעלות למבוגרים,  סדנאות גיבוש - הפתרון האולטימטיבי לגיבוש בסביבת העבודה

הפתרון האולטימטיבי לגיבוש בסביבת העבודה

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

החיים של רובנו אינם פשוטים.
נפלאים, אך מורכבים.
ברגע שאנו עוברים גיל מסוים אחרי שרשרת המחויבויות הארוכה של בית ספר - צבא - טיול אחרי צבא (כי חייבים, לא?) - לימודים אקדמאים תוך עבודה זמנית לא רצינית, אנו מגיעים לשלב שבו נדרשת מאיתנו הרצינות ושיקול הדעת לבחור במקצוע שילווה אותנו ברוב הסיכויים בהמשך חיינו, או לפחות עד משבר גיל ה-40 בו נחליט לשנות כיוון.

אם הגעת עד הלום, ככל הנראה שגם אתה נמנה בין אלו שקמים בכל בוקר, שותים כוס קפה או שתיים ויוצאים לכיוון המשרד לעוד יום שגרתי בו המונה דופק ומחכה לצלצול המוכר - "ק'צינג!" שמדווח כי עוד משכורת נכנסה. זה לא משנה אם אנחנו אוהבים את מה שאנו עושים או סתם מעבירים את הזמן עד לשובנו הביתה לחיק משפחתנו - אנחנו נמצאים בסביבה בה עוד אנשים כמונו מבקשים להאיר את יומם ובקיצור - ליהנות מהדרך. ולכן, אחת מהדרכים לגרום לכולם להרגיש שייכות למקום העבודה, היא באמצעות סדנאות גיבוש.

כן, ליהנות מהדרך זה חשוב. הכוונה אינה ליהנות מדרככם לעבודה, אלא מהדרך בה אנו חיים. כי אפשר לעבור את אותה הדרך עם חיוך או בלי חיוך. 

אז איך עושים את זה?

ישנן הרבה דרכים, מבלי להתייחס למידת סיפוקכם מהקריירה עצמה שבחרתם לעצמכם או העבודה שנחתה עליכם כרעם ביום בהיר. כי לא משנה איפה אתם נמצאים - תמיד יש מקום לשיפור.

אם אתם שרויים בסביבת עבודה תובענית, שדורשת עמידה בלחץ זמן או עמידה ביעדים - ככל הנראה שאין לכם די זמן לייצר קשרים חברתיים, ואנו, בני האדם - יצורים חברתיים הזקוקים לקשרים אלו כדי לשרוד. נסו לפנות זמן, אפילו דקה או שתיים ביום, ל"שיחת ברזיה" עם עמית או שניים. אל תניחו לזה לפגוע ברצף העבודה שלכם, אלא עשו זאת בזמן שבכל מקרה הייתם "מבזבזים" על הכנת קפה או הפסקת צהריים. תוכלו לגלות אנשים נפלאים שיאירו את יומכם ויספקו לכם עוד סיבה לחייך. אפילו אם כבר הייתה לכם כזאת.

אפשרות נוספת היא קיום ימי גיבוש חברה. בין אם אתם מעסיקים או בין אם אתם נמנים בין עובדי החברה, תוכלו "להתארגן" על הפעלה קבוצתית שתסייע בגיבוש החברים לעבודה. קיימות היום הפעלות מדהימות למבוגרים, מכל קשת התחומים. הפעלות מסוג זה יאפשרו לכם לעבור עוד שלב ביחסים עם עמיתיכם לעבודה ולהכיר אותם מזווית אחרת, אנושית יותר ופחות מקצועית.

אם אתם שוקלים למצוא הפעלה למבוגרים נסו לחפש דווקא הפעלה שאינה קרובה לתחום העיסוק שלכם. אם אתם עובדי משרד צאו להפעלה במקום פתוח, אם אתם עוסקים בתחום שקט שלא נדרש בו דיבור רב כמו תכנות למשל, צאו להפעלה מגבשת שכוללת קריוקי. כך תזכו להכיר אחד את השני באופן שטרם זכיתם להכיר.


 הפעלות למבוגרים -  סדנאות גיבוש - כיצד לגבש בין העובדים באמצעות חולצות מודפסות?כיצד לגבש בין העובדים באמצעות חולצות מודפסות?
 הפעלות למבוגרים הפעלות למבוגרים -  סדנאות,  סדנאות גיבוש - כל הסיבות להירשם לסדנאות למבוגריםכל הסיבות להירשם לסדנאות למבוגרים