×
לימודי
 מוסיקה, שיעורי
 מוסיקה, חוגי
 מוסיקה, קורסי
 מוסיקה, פעילויות מוסיקה -  מוסיקה לאירועים - המדריך להפקת מוזיקה לאירועים באופן עצמאי

המדריך להפקת מוזיקה לאירועים באופן עצמאי

מאת: בשמחות- כל מה שצריך לאירועים

לא תמיד חייבים להזמין אנשי מקצוע מעולם המוזיקה לאירוע. אפשר בהחלט להפיק מוזיקה באירוע שלנו לבד.
כיצד? הדרך לבצע הפקה מוזיקלית של המוזיקה באירוע, היא באמצעות שכירת ציוד מתאים למוזיקה וריקודים:

1.      השכרת ציוד D.J- אפשר לחסוך סכום גדול של כסף, כאשר שוכרים רק את הציוד. חשוב שבן המשפחה או חבר המשפחה שימונה לתפקיד יהיה מקצועי ביותר. מומלץ לוודא שבציוד השכור יהיה מיקסר. בעת לקיחת הציוד מחברת ההשכרה, חשוב לבקש הסבר על כל פרט ופרט במערכת.

2.      השכרת ערכת קריוקי- ניתן לשכור ערכות קריוקי מקצועיות. הערכות יכילו מחשב נייד המכיל עשרות להטים להשמעה. הערכה תכיל גם שקופיות וסרטוני קליפים להקרנה. בדרך כלל, זול יותר לשכור ערכת קריוקי, מאשר להזמין פעילות קריוקי. בני נוער וצעירים אוהבים מאוד ציוד קריוקי.

3.      השכרת ציוד נלווה- על מנת שהאירוע יהיה מושלם, מומלץ לשכור ציוד משלים עבור הריקודים. איזה ציוד מתאים לריקודים? פנסי תאורה מתחלפת, מסכי עשן. ציוד זה מוסיף מאוד לאווירת הריקודים של האירוע. כאשר רוקדים לאור הפנסים ומסכי העשן, ירגישו הצעירים כמו במסיבת ריקודים מקצועית.

4.      מערכת הגברה- ערכות הD.J, וערכות הקריוקי, לא תמיד יגיעו עם מערכת הגברה. לכן, שכירת מערכת הגברה בעת האירוע נחוצה ביותר. חשוב להזמין מיקרופון או כמה מיקרופונים איכותיים ומקצועיים.

כאשר האירוע מתקיים בשטח פתוח בחיק הטבע, יש צורך בשכירת גנרטור כדי להפעיל את כל הציוד החשמלי של המוזיקה וההגברה. במקרה זה, חשוב לוודא שחברות ההשכרה יספקו טכנאי, שיסייע בחיבור חשמלי של המכשירים השונים לגנרטור.

מתי מתאים לשכור ציוד עבור מוזיקה?

חשוב מאוד לזכור: מומלץ לרכוש ציוד, אך ורק כאשר יש מי שיידע כיצד להתעסק עם חיבורי החשמל, ולתפעל את הציוד. לעיתים, משתלם יותר לשכור איש טכני. ישנן חברות השכרת ציוד המספקות ליווי טכני לאורך כל האירוע.

השכרת ציוד, מתאימה ביותר כאשר האירוע מתקיים בשטח פתוח. במקרה זה, יש צורך בשכירת גנרטור, שולחנות וכיסאות ושאר הציוד לאירוע. לכן, יתאים גם לשכור את הציוד המוזיקלי לאירוע.

שכירת הציוד המוזיקלי- מתאים במסיבות חברים:

שכרית ציוד מתאימה יותר לערבים קלילים כמו מסיבת רווקות, או מסיבת רווקים. שכירת הציוד תתן תוכן מוזיקלי לערב, אך לא תהיה הוצאה יקרה מדי עבור החברה הצעירים. לאירועים משפחתיים, עדיף להזמין מפעיל מוסמך. אולם, אם אחד מבני המשפחה הינו איש טכני מקצועי ביותר, ומבין במוזיקה, אזי אפשר להפיק את המוזיקה בערב לבד.

לסיכום:
השכרת ציוד עבור מוזיקה לאירועים אפשרית, ולעיתים זולה יותר. חשוב לוודא שיש מי שיידע להפעיל את הציוד, לדאוג לחיבורים.
חשוב למצוא חבר מוכשר שיחליף בין השירים השונים. אפשר לשכור ציוד קריוקי, ולהפיק לבד ערב קריוקי מושלם.


הרשמות אינטרנטיות לחוגים - החלטה כלכלית נטו