×
הכירו 10 סוגי אמנים שמומלץ להזמין לאירוע

הכירו 10 סוגי אמנים שמומלץ להזמין לאירוע

מאת: חוגחוג- פורטל החוגים של ישראל

כמעט בכל אירוע יש אמן בידור. אין זה משנה אם מדובר באירוע דתי או חילוני. ישנם סוגים שונים של אמני בידור. מטרת הזמנת האמן, הינה לתת תוכן ושמחה לאירוע. תפקיד האמן, הינו להפעיל את הקהל.
במאמר הזה, נכיר לכם סוגים שונים של אמנים באירוע.

אילו סוגי אמנים תזמינו לאירוע?

ניתן לחלק את האמנים לפי סוג התפקיד, והחלק בו הם משתתפים באירוע. ישנם מפעילים שמוזמנים על מנת לתת תכנית אמנותית לאירוע- למשל:

1.      ליצן- ליצן עושה שמח באירוע. הליצן מקפיץ ומצחיק את הילדים. ישנם 2 סוגי תפקידים עיקריים לליצן: תפקיד אחד- להיות ב"פינת פעילות". להפעיל את הילדים הניגשים לפינה שלו במהלך האירוע. סוג אחר של תפקיד- להפעיל את כל הקהל למשך זמן מסוים.

2.      מפעילי בובות ענק- לכל אירוע שמח מומלץ להזמין בובות גדולות. אין אירוע שלא מתאים בו בובה גדולה. הסיבה לכך, היא שיש כיום מגוון עיצובים עבור בובות. יש עיצובים המתאימים לילדים, ויש עיצובים המתאימים למבוגרים. אילו עיצובים יתאימו לילדים? דובים, דמויות מסרטי ילדים. כאשר רוצים לשעשע מבוגרים, כדאי להזמין בובות בצורת בקבוק וודקה. הציבור הדתי יזמין בובות בדמות אדמו"ר, או חסיד ברסלב. המפעיל יתחפש לבובת ענק, או ינפח בובה שתרקוד עם הקהל.

בובות על מוט- לפעמים, נזמין לאירוע אמן הרוקד עם בובות על מוט. האמן מזיז את כל הבובות אתו בזמן הריקוד. יש סגנונות שונים של בובות בתלבושות שונות המיועדות לקהלים שונים.

3.      להקות מחול ורקדניות- כאשר עורכים מסיבה לבנות כמו בת מצווה, מתאים מאוד להזמין תכנית מיוחדת לבנות. אפשר במהלך התכנית, לשלב הופעה של רקדנית. ישנם סוגים שונים של רקדניות.

4.      כנריות- לפעמים, תרצו באירוע שלכם נעימות שקטות. לכן, אפשר להזמין להקת כנריות. בדרך כלל, הכנריות ינגנו במהלך האירוע, וחלק מהאירוע יוקדש להופעה שלהן. אפשר לעשות משחקי תאורה ועשן כאשר הכנריות מנגנות.

5.      אמן טלפתיה- ישנם אירועים בהם מחפשים תכנית אמנותית למלא את האירוע כמו בר מצווה ובריתה. בדרך כלל מזמינים אמן בידור עבור הילדים. אולם, מדוע שגם המבוגרים לא ייהנו? אפשר בהחלט להזמין תכנית אמנותית המיועדת למבוגרים. דוגמא לכך, היא הזמנת "אמן טלפתיה". האמן יהפוך את האירוע לחוויה עבור המבוגרים. המבוגרים יחושו אטרקציה בכך שאמן הטלפתיה קורא את מחשבותיהם.

6.      אמן בלונים- לאמן ניפוח בלונים יש כמה תפקידים: א. קישוט האולם בבלונים.

ב. יצירת כתרי בלונים לכל משתתף.

ג. להרקיד ולשמח את הקהל.

 מה תהיה המוזיקה באירוע? ישנם מספר אפשרויות:

7.      J.D- לתקליטן יש חלק עיקרי מאוד בקיום השמחה. להיות תקליטן מוצלח זו מומחיות מיוחדת. תקליטן מוצלח מרגיש את הקהל, ושם מה שמקפיץ ומשמח את הקהל.

8.      זמר- בכל אירוע זמר יעשה שמח. אין תחליף לקול השירה האנושי והחי. הזמר ישיר ויעודד את הקהל. הזמר יכול להזמין את חתני השמחה לשיר אתו בדואט.

9.      כליזמרים- לפעמים, רוצים לתת  לשמחה אווירה פסטורלית. לפעמים רוצים להוסיף משהו בסגנון יהודי לשמחה. לכן, אפשר לשלב להקת כליזמרים. אין הכוונה שכל השמחה הלהקה תנגן. מומלץ להזמין את הלהקה לקבלת הפנים. להקת כליזמרים תוסיף לקבלת הפנים אווירה מיוחדת.

10.  מעגל מתופפים- לפעמים, רוצים לתת באירוע אווירה מיוחדת לצד נשמחה וקצב. דרך טובה לכך היא הזמנת מתופפים. להקת המתופפים תגיע בתלבושת מיוחדת מסורתית, עם תופים ושופרות. בקבלת הפנים, יקדמו חברי הלהקה את הנכנסים עם שופרות ענק. הלהקה תעשה שמח בריקודים. אפשר לתת לכל הקהל תכנית אמנותית במהלך האירוע של סדנת מתופפים.

לסיכום:
ישנם סוגים רבים של אמנים לאירועים. מומלץ לבחור באמן שהכי מתאים לסגנון ולאופי של האירוע שלכם. חשוב לשמור על התאמה בין הצרכים לבין האמן. מומלץ לבחור באמן שימלא מספר תפקידים במהלך האירוע.
העיקר, שתרגישו שמחה אמיתית באירוע שלכם!


טיפים לבחירת אטרקציות לאירועטיפים לבחירת אטרקציות לאירוע