×
חוגי
 בריאות רפואה משלימה ועידן חדש, קורסי
 בריאות רפואה משלימה ועידן חדש,  בריאות רפואה משלימה ועידן חדש -  הילינג - הילינג

הילינג

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

הילינג הוא ריפוי של הגוף ושל הנפש. המטפלים בהילינג – הילרים.
להם פירוש אנרגטי אינסופי לכל פרט מעולמנו או איבר מגופנו. באמצעות אנרגיות, ההילר מפיג מצוקות ולחצים ולמעשה משחרר אצל המטופל חסימות אנרגטיות בגופו.

ההילינג הוא הדרך שבה עולם האנרגיות פוגש את העולם הפיזי ולובש צורה בגוף, בנפש וברוח בכל יצור חי אשר מפעפעת בו אנרגיה משתנה ואינסופית - תהא לריפוי בהילינג היכולת להשפיע על אנרגיות אלה, ליצור איזון אנרגטי מושלם ובכך לשפר ולרפא מצב גופני מעיק באדם החולה עד לריפוי ואיזון אנרגטי מלא.

טכניקות הריפוי בהילינג ויכולות ההילרים כביטוי לטכניקות אלה, מתפתחות כל העת והטיפולים נושאים תוצאות מספקות ומדויקות טובות יותר ויותר. מתוך אמונה שניתן לראות על ידי תחושה כל גוף מבחינה אנרגטית, ולקבל מהאנרגיות את המידע הדרוש להילר כדי לעזור למטופל לנוע קדימה לעבר ההקלה והריפוי המוחלט, על ידי נטרול מקסימלי, כמתאפשר על ידי ההילר, של האנרגיות החוסמות או מעכבות שבגוף המטופל או בהווייתו, ליתר דיוק. 

לעתים, אם נטה שומת לבנו לרחשי גופנו, נוכל לחוש אנרגיה מסוימת אשר ניתן לכנותה במילה אחת שתתאר את תחושתנו הכללית כרגע, כגון: עייפות, תשישות, לחץ, כאב, תפוס. כל אחת מהתחושות  האלה מביעה חיבור שיוצרות כל האנרגיות הרבות הפועלות בשיתוף ברקע בנקודות שונות בגופנו, באמצעות תדרים שונים, הן כולן משתלבות לאנרגיה אחת – אותה המילה שרחש הגוף משדר ושמתארת את ההרגשה הכללית.

ההילר יכול להשתמש באמצעים נוספים כמו אבני קריסטל, רייקי, אנרגיות.. שיטות הריפוי בהילינג הן רבות ומגוונות, ולכל הילר ו/או מטופל שיטה מועדפת אחרת בהתאם לסוג הטיפול ועל בסיס ידע או נסיון קודם בטיפול בבעיה זהה.

הילינג נחשב לאחד מתחומי הדגל של הרפואה המשלימה. הוא מסמל תורת ריפוי מנטלי מקיפה, בסיסית ומבוססת ביותר וישומו מעניק הן למטפל והן למטופל סיפוק רב, רוגע וזרימה אנרגטית חיובית, רצויה ונושמת לרווחה.