×
 הפעלות למבוגרים - הופעות קוסמים לאירועי מבוגרים

הופעות קוסמים לאירועי מבוגרים

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

מי אמר שהופעות קוסמים מתאימות רק לילדים?
גם מבוגרים, יכולים בהחלט ליהנות ממופע קסמים. אולם, ברור שהקסמים יהיו שונים לחלוטין.
מה יצפה לנו
במופע קסמים של מבוגרים?

פיל מאחורי וילון במקום שפן מהכובע:

הטריקים בהופעות קסמים למבוגרים, יהיו ברמה יותר גבוהה. הקוסמים לא יוציאו למבוגרים שפן מהכובע. טריק זה, מעניין רק ילדים. הקוסם יפתח את הווילון, ויגלה לכולם פיל. טריק זה, מרתק גם מבוגרים. ניתן לצפות בסרטי הדרכה לקוסמים, כיצד מוליכים את הפיל אל החלק שמאחורי הווילון.

טריקים מסוכנים הדורשים זריזות ומיומנות:

למופע קסמים עבור המבוגרים, מזמינים רק את אמני הקסמים הטובים והמקצועיים. ישנם קסמים, המרתקים את הקהל, אולם חוסר זהירות ודיוק בביצוע, יכול להיות מסוכן מאוד. למשל: חיתוך בגיליוטינה, חלוקת אדם, שהיה בתוך ארון או באקווריום, ועוד. קסמים מסוג זה, לא תמיד מתאימים לילדים. ילדים, עלולים לפחד מאוד, או לנסות לבצע בעצמם. לכן, יש קוסמים שמתמחים במיוחד גם בהופעות למבוגרים.

מופע טלפתיה למבוגרים:

תחום מיוחד, אותו מבצעים חלק מהקוסמים המקצועיים, הוא מופע טלפתיה. קוסמים המתמחים בטלפתיה, אינם בעלי תכונות על טבעיות. הם למדו וחקרו היטב את המוח, ואת דפוסי החשיבה. טלפתיה, הינו תחום שנלמד, ויש לתרגל הרבה על מנת לרכוש יכולת זו.

מתי מתאים להזמין מופעי קוסמים למבוגרים?

לאילו אירועים מתאים להזמין מופעי קסמים למבוגרים? מופע קסמים המשלב טלפתיה, מתאים מאוד לימי גיבוש לעובדים. מיטב החברות במשק הישראלי, משלבות מופעי קסמים וטלפתיה בימי הגיבוש שעורכים לעובדים. מופע קסמים למבוגרים, מתאים גם לימי הולדת של מבוגרים. המופע, משדרג את האווירה ואת מסיבת יום ההולדת.

לסיכום:

גם מבוגרים, יכולים להפיק הנאה ממופע קסמים ואילוזיות המותאם באופיו למבוגרים. מופעים אלו, מתאימים מאוד לימי הולדת מיוחדים, וימי גיבוש לעובדים. 


 הפעלות למבוגרים הפעלות למבוגרים -  מסיבות - מה עושים כשיש סיבה למסיבה?מה עושים כשיש סיבה למסיבה?