×
האם לקחת מעצב פנים?

האם לקחת מעצב פנים?

מאת iThink - מנוע החיפוש לטכנולוגיה והיי-טק בישראל

החלטתם על שיפוץ הבית? כניראה שהחלטתם גם על תקציב לשיפוץ.
חלק לא קל של ההחלטה, שלעיתים גורם למחלוקות ובעיקר להבטחות ההדדיות שמפה לא חורגים.
מתוך התקציב המוגבל אתם צריכים להחליט האם לקחת מעצב פנים שיהיה חלק מתהליך העבודה.

לגיוס מעצב פנים לטובת פרוייקט שיפוץ יש עלות. לצידה יש מספר יתרונות שיכולים לחסוך כסף רב. אמנם אתם יודעים מהו טעמכם האישי, אבל ישנם כללים לעיצוב פנים מעבר לטעם האישי.
מעצב פנים טוב יוכל למנוע מכם טעויות יקרות. למשל אם תכננתם מחדש את הסלון והחלטתם להוסיף אח לצורך אוירה נעימה יותר – זו החלטה אישית. למיקום האח יש משמעויות רבות. חלקן פרקטיות (האם זהו אח "אמיתי" שאמור לחמם את שאר הבית) ולחקן עיצוביות נטו (איך האח משתלב עם סך האלמנטים בסלון).
במקרה כזה מעצצב פנים טוב יקח את החלטות הבסיס שלכם ויתן לכם כמה אפשרויות שיקחו בחשבון את כל הפרטים כך שתוכלו לקחת החלטה מושכלת.

למעצב פנים בדרך כלל ידע רחב בכל פרטי אבזור הבית ברמות מחירים שונות, וכך תוכלו להגיע לאותה אוירה ותוצאה על ידי אבזור מושכל ולא יקר. למשל על ידי רכישת פריט אחד משמעותי ויקר יותר ופרטי משנה נגישים יותר.
מעצב פנים גם יוכל לעזור לכם למצוא מקומות ייחודיים ולהמנע מרכישות ברשתות כמו איקאה כדי שתקבלו עיצוב ייחודי משלכם באותה מסגרת עלות אם הדבר חשוב לכם. מעצב פנים טוב ילביש את הבית לפי מידותיכם ללא צורך בהגדלת התקציב הכולל.
עקב נסיונו של מעצב הפנים פעמים רבות התוצאה הסופית תהיה לשביעות רצונכם המלאה תוך התחשבות במכלול הצרכים הפרקטיים והאסטטיים. 


סגנונות עיצוב פניםסגנונות עיצוב פנים
איך בוחרים אדריכל לשיפוץ הבית?איך בוחרים אדריכל לשיפוץ הבית?