×
דיקוקי דינור באירוע שלך

דיקוקי דינור באירוע שלך

מאת בשמחות - מנוע החיפוש לאירועים ושמחות

רוצים זיקוקי די נור באירוע?
דרך טובה לתת יופי לאירוע, הוא לשים זיקוקי דינור לבנים. הפרחת זיקוקים לבנים, יוצרת יופי.
בדרך כלל, כדאי לשלב במקביל גם עשן לבן, פיזור פתיתי שלג, או הפרחת יונים.

זיקוקים לבנים בחופה שלך:

אתם יכולים לערוך חופה יהודית לחלוטין, עם רב אורתודוקסי מקדש, ועדיין לתת תחושה מיוחדת של יופי ורומנטיקה, באמצעות הפרחת זיקוקי דינור לבנים. את הזיקוקים, מומלץ לפזר מיד לאחר שהחתן נותן לכלה טבעת, ולהשמיע מוזיקה רומנטית ברקע. כדאי גם בשלב זה, לפזר עשן לבן ליד החופה.

זיקוקי דינור במסיבת בת המצווה:

במסיבת בת המצווה, אנו רוצים לעצב את האווירה בצבעי ורוד לבן. צבעים אלו, הינם צבעי בנות מובהקים. כדי להוסיף לאווירה מיוחדת בבת המצווה, מומלץ במהלך המסיבה להפריח זיקוקים לבנים. מתי כדאי? ישנם כמה זמנים מתאימים לכך: ראשית כל, כאשר ילדת בת המצווה נכנסת. אחר כך, מומלץ שוב להפריח לפני שהילדה נושאת נאום, ולפני מופעים מעניינים, כמו כנריות, או מיצגים.

זיקוקים בבר המצווה:

הצבע הלבן, מתאים גם לאירועי בר מצווה, וגם לאירועי בת מצווה. צבע לבן, הינו צבע נטרלי, המתחבר גם עם צבעים נשיים, וגם עם צבעים גבריים. לכן, מתאים מאוד לשלב זיקוקי דינור בצבע לבן, גם בבר מצווה. כאשר הנער נכנס, הוא יכול לצעוד על שטיח אדום, ולעבור בין מפלי זיקוקים לבנים. כך גם, כאשר ניגש לשאת את הנאום. מומלץ מאוד לשלב את הזיקוקים גם במהלך מופע קסמים, או המיצג.

איך משיגים את מזרקות הזיקוקים?

לרובינו, אין ציוד כזה. לכן, עלינו לבחור חברת הפקות, אשר דואגת לכל הציוד של פירוטכניקה, הדרוש לכם לקראת האירוע. לכן, אם ברצונכם בהפרחת זיקוקי דינור בצבע לבן, מומלץ לסכם זאת עם האולם, או חברת השכרת הציוד.

לסיכום:

הפרחת הזיקוקים הלבנים, מוסיפה יופי בכל סוג של אירוע.