×
לימודי
 מוסיקה, שיעורי
 מוסיקה, חוגי
 מוסיקה, קורסי
 מוסיקה, פעילויות מוסיקה -  הגברה - ארגון מערכת הגברה לאירוע עסקי

ארגון מערכת הגברה לאירוע עסקי

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

מארגנים אירוע עסקי? עליכם לארגן את הכל על הצד הטוב ביותר. מדוע? משום שמטרת אירוע עסקי - הוא למכור. הרושם שייווצר למשתתפים מהאירוע, ייתן להם החלטה האם ליצור שיתופי פעולה עסקיים עם מארגני האירוע. המשתתפים יכולים להחליט לרכוש מוצר או שירות כתוצאה מהאירוע.
לכן, יש צורך להשקיע גם בשכירת מערכת הגברה, איכותית ביותר. מה מיוחד במערכת ההגברה הנדרשת לאירוע העסקי?

חשוב שהסאונד יהיה איכותי ביותר:

חשוב מאוד, להקפיד על איכות גבוהה של סאונד באירוע עסקי. לשם כך, יש לשכור ציוד סאונד איכותי ביותר. הרמקולים שתשכרו, לא יהיו רמקולים פשוטים, אלא רמקולים מוגברים. בנוסף לרמקולים, מומלץ לשכור גם סאב, על מנת להגביר את תפוקת הקול.

שכירת מיקרופון עומד:

כאשר מארגנים אירוע עסקי, חשוב לדאוג לשולחן וסטנד עבור הנואמים. לכן, לא כדאי לבחור רק מיקרופון אותו מחזיקים ביד, אלא מומלץ לבחור במיקרופון עומד. אפשר לשכור סטנד שולחני, עליו מעמידים את המיקרופון. המיקרופון עצמו, יהיה מיקרופון אלחוטי, או מיקרופון עם חוט, המחובר אל מערכת ההגברה.

פיזור מערכת ההגברה בשטח:

בדרך כלל, אירוע עסקי בטבע, מתפרס על פני שטח רחב. יש מתחם שבו נערכת קבלת הפנים, ובו בר הכיבוד. יש מתחם מנוחה. ויש את מתחם ההרצאות. בדרך כלל, בזמן קבלת הפנים, או בזמני ההפסקה, תושמע ברחבי המתחם מוזיקה נעימה. לכן, יש לפזר את הרמקולים בכל רחבי השטח. לכן, יש להציב בכל מתחם, כמה רמקולים. חשוב שהסאונד ממערכת ההגברה הראשית, יישמע בכל נקודה במתחם.

באיזה גודל רמקולים לבחור?

כאשר מארגנים מערכת הגברה עבור אירוע עסקי, יש לבחור בציוד מגוון. בתוך האוהלים השונים, מומלץ לשים רמקולים גדולים. בתוך השטח הפתוח, יש לפזר רמקולים קטנים. את הרמקולים הגדולים מציבים על הקרקע, ואת הרמקולים הקטנים מומלץ לשים על סטנד. באוהלים השונים, ובמיוחד בשטח בו יהיו ההרצאות, מומלץ לשים גם מכשירי סאב, כדי שעוצמת הקול תישמע בצורה טובה יותר.

לסיכום:
כאשר בוחרים מערכת הגברה עבור אירוע עסקי, יש לשכור את הציוד הטוב ביותר. העוצמה, צריכה להזכיר עוצמה ואיכות סאונד בתוך אולם מקצועי.
חשוב, לפזר את הרמקולים בכל השטח, ובמתחם ההרצאות, לשים רמקולים עוצמתיים ביותר.


הרשמות אינטרנטיות לחוגים - החלטה כלכלית נטו