×
חוגי
 בריאות רפואה משלימה ועידן חדש, קורסי
 בריאות רפואה משלימה ועידן חדש,  בריאות רפואה משלימה ועידן חדש -  אסטרולוגיה - אסטרולוגיה - הכירו את תורת הכוכבים

אסטרולוגיה - הכירו את תורת הכוכבים

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

תורת הכוכבים המרתקת והעוסקת ומנוהלת על ידי האמונה שיש קשר בין גורמי השמים לבין אירועים, תכונות, דפוסי התנהגות, ועומק אישיות האדם לפי התאריך והשעה בהם נולד.
האסטרולוגיה תמיד היוותה תחום מרתק המעורר הזדהות עמוקה ואינטימית עם כל בני האדם באשר הם מרגע היוודע מזלם האסטרולוגי. ניתן להזדהות יותר או פחות, למצוא שוני כזה או אחר וככל שתעמיקו בתכנה של האסטרולוגיה תזכו לגעת ולהכיר יותר ויותר פרטים, תכונות אישיות, מאורעות, הצלחות, כלשונות וכל מה שהוא בגדר סודותיו הכמוסים של האדם, נחשף ברגע כמו ספר פתוח.

האסטרולוגיה היא תחום אשר תכליתו היא תמיד לחזות את העתיד באמצעות גורמי השמים. אופן הפעולה בה הוא על פי מפה המשרטטת את הנתונים ומחשבת את מיקום הכוכבים בתאריכים ובזמנים מסוימים לפי החישובים המקובלים באסטרולוגיה. היא אמנם אינה נחשבת למדע מדויק או מבוסס, אך היא מרתקת במהותה ואופי פעולתה ומציגה אמיתות גדולות אשר ילוו את האדם ברוב שנותיו, גם בתת הכרתו. 

לימודי האסטרולוגיה עוסקים בהכרת מרכיביה לעומק. כיצד נבנה גלגל המזלות? כיצד נדע להכין מפה אסטרולוגית המחשבת ופורסת בשרטוטיה את כל מהלכי החיים של אותו אדם? את אישיותו ויחסיו עם סביבתו והעולם? מדוע וכיצד גורמי השמיים קשורים לגלגל המזלות ועל פי מה מאפיינים את המזלות על ידי יסודות האש, המים, האוויר והאדמה? מהיכן ואיך בעצם התפתחה תורה נסתרת וקסומה זו?

החישובים המקובלים באסטרולוגיה נעשים על ידי חשבון אריתמטי וגאומטריה ובכך יוצקים את מיקום הכוכבים בתאריכים המתבקשים, ומנתחים את המשמעויות לפי מקרא מוגדר מראש. שיעורי אסטרולוגיה הם למעשה פתח לעולם השמים החושף את טבע האדם אי פעם. זהו כוח מבורך הנוסך תחושת בטחון תמידית לכל מי שימצא בו הבנה, תשובות, מרפא ותקווה. האסטרולוגיה למעשה מטילה עוגן בקבלת זהותנו הרוחנית ופועלת דרך רגש ודפוסי פעולתו.

לחסידי האסטרולוגיה למיניהם היא תמיד תשמש גשר ליצירת שפה משותפת וחיבור והם תמיד ישמחו לפגוש "במקרה" בן מזלם או מישהו שנולד באותו היום, ומנגד, עלולה להרתיע באותה המידה הקרבה למי שמזלו לא הותיר עלינו רושם טוב, בד"כ בשל נסיון מר מקרבה אסטרולוגית דומה בעבר שהותיר בנו 'צלקות'.
אך מעבר לתחושותינו האישיות, תמיד נהלך בין שווים המייצגים באדיקות נאמנה את מזלם האסטרולוגי ומכאן שהאסטרולוגיה תמיד תהיה ה'אמא' של שיטות החיזוי והמדע הרוחני המדויק ביותר לתיאור תכונותיו וחייו של האדם כשם שהמדע הרפואי מתאר במדויק את מבנהו הגנטי.