×
אני תמיד במרכז

אני תמיד במרכז

מאת אמאל'ה - מנוע החיפוש להריון לידה ילדים ומשפחה

הילד שלכם הכי חשוב לכם והוא תמיד צריך להיות במרכז העניינים.

כדי להעשיר את עולמו ישנם מרכזי הורים-ילדים שמטרתם להכשיר את הילדים לחיים וללמד אותם מיומנויות שונות וכמובן להנות לכל אורך הדרך. מרכזים אחרים דוגלים בפיתוח הקשר בין ההורים לילדים וכן פיתוח יכולות חברתיות, שכליות ועוד.

 אז מה ההבדל בין המסגרות הרגילות למרכזים?

המסגרות הרגילות בעיקר מעשירות את עולם הידע של הילדים. כשמן הן מספקות לילדים מסגרת תומכת של שגרה שמחדירה לחייהם יציבות וביטחון. בכל יום הם פוגשים את חבריהם וכך שומרים עימם על קשר קרוב. המסגרת היציבה מאפשרת מעבר תהליכים משמעותי ופורה.

לעומת זאת, המרכזים מעניקים משמעות חדשה לחיי הילדים. הם מספקים תמיכה שהמסגרת הרגילה אינה מאפשרת בתוכה ויכולים ללמד את הילדים מיומנויות מיוחדות שדורשות יותר שעות השקעה ואימונים.

בנוסף, המרכזים שוברים את שגרת הילדים ומעניקים רובד נוסף לחייהם. מרכזים מסוימים מפתחים את היכולות המוטוריות של הילדים הקטנים יותר ותורמים להם לביטחון. ילדים שמרגישים נחותים יותר מכולם, כשהם הולכים למרכז, ביטחונם עולה והם מצלחים להשתוות לשאר הילדים.

אני זוכרת שכשהייתי קטנה, לקחו אותי למרכז של פיתוח עצמאות. במרכז זה הילדים יכלו ממש לחיות כמו גדולים. לקנות מוצרים בסופר, ללכת לספא, לכבות שריפות כמו כבאים ועוד..

אני מתארת לעצמי שהילדים מאוד נהנים להתנסות בטעימה מעולם המבוגרים. לנסות לראות מה זה להיות כמן אמא ואבא, להיות "גדול" עם אחריות ליום אחד.

אז ישנן הרבה דרכים לגוון את היומיום של הילדים, ואחת מהן היא לשים אותם במרכז J.