×
איך חוסכים בהוצאה על עיצוב אירועים?

איך חוסכים בהוצאה על עיצוב אירועים?

מאת בשמחות - מנוע החיפוש לאירועים ושמחות

כאשר אתה מתכנן אירוע: האם אתה מתכנן להשקיע הרבה כסף בעיצוב? מה עושים כאשר אין מספיק תקציב לכך?
במאמר זה, נתן לכם טיפים כיצד תוכלו לחסוך בהוצאות על עיצוב האירוע:

טיפ 1: שלמו מעט לבני משפחה מוכשרים: במשפחות רבות, יש בני משפחה מוכשרים ביותר. להם יש ידי זהב, והם יוכלו לעצב לכם את האירוע בצורה יפה מאוד. אתם יכולים לחסוך בהוצאה כספית, על ידי כך שתתנו למוכשרים מבני המשפחה סכום מוזל, במקום לשלם כסף רב למעצבים חיצוניים.

טיפ 2: שימוש במפות חד פעמיות צבעוניות ויפות לשולחן: לא חייבים להוציא הרבה כסף על מפות שולחן יקרות בשביל אירועים שאינם גדולים. אפשר בהחלט, להסתפק במפות שולחן חד פעמיות. אפשר לקנות מפות חלקות ב2-3 צבעים, ולשלב אחד מעל השני. אפשר לקנות מפה מעוטרת, שתיראה לפעמים ממש כמו מפת בד יפה. ישנם מפות מהודרות מפלסטיק קשיח, בעלות מראה של מפות אמיתיות.

טיפ 3: השקעה בבחירת מערכת כלים חד פעמיים מהודרים: בעבר, שימוש בכלים חד פעמיים, היה נתפס כזול ופשוט. כיום, ניתן לרכוש כלים חד פעמיים קשיחים מפלסטיק, מהודרים ביותר. יש כיום הכל: מרקיות, צלחות מעוטרות, כוסות מעוטרות, כוסות עם גביע, כוסיות, קעריות, סכו"ם חד פעמי מהודר, וכפות הגשה. מחירי הכלים המהודרים אינם יקרים במיוחד. כלים חד פעמיים אלו, ישדרגו את מראה האירוע.

טיפ 4: חיפוש גמחי"ם לאביזרי עיצוב: ישנם גמחי"ם רבים ברחבי הארץ, מהם ניתן לשאול מגוון ציוד לעיצוב אירוע: מפות בד, מערכת כלים, אגרטלים, ואביזרים שונים לקישוט האולם. לפעמים, אפשר לשאול רק חלק מהציוד. חשוב לבחור רק ציוד שמתאים לכם, ושאתם אוהבים.

טיפ 5: השכרת ציוד: ישנם חברות, המשכירות ציוד לעיצוב. בדרך כלל, חברות אלו ישכירו זרי פרחים, או אגרטלים מיוחדים. צריך לחשוב היטב האם כדאי להשקיע מאמץ בלנסוע לקחת ציוד להשכרה, או לרכוש ציוד חד פעמי. לפעמים, שכירת זרי פרחים, או מפות בד מהודרות, ואגרטלים מיוחדים ועששיות לנרות, תעניק לאירוע קטן מראה של חתונה.

טיפ 5: רכישת פרחים  לאירוע: פרחים מוסיפים היטב לעיצוב של האירוע. לא תמיד, חייבים להשקיע הון רב ברכישת פרחים. כאשר יש שוזרות פרחים מקצועיות במשפחה, מומלץ להשקיע היטב ברכישת הפרחים. אפשר לפעמים, להסתפק ברכישת אגרטל קטן בשקל. על כל שולחן שמים אגרטל, עם 1-3 פרחים.

טיפ 6: עיצוב בר אוכל: משפחות רבות, יעדיפו לחסוך בהוצאות האירוע, ויזמינו קייטרינג בהגשה עצמית. כדאי להשקיע בעיצוב הבר עליו יהיה מונח האוכל. שולחנות הבסיס, יכולים להיות שולחנות מתקפלים פשוטים. חשוב לשים מעל השולחנות בד יפה. את האוכל כדאי לשים במגשים יפים. ישנם מגשים חד פעמים יפים, המתאימים לבר. את הלחם, מומלץ לשים בסלסלות יפות.

טיפ 7: עיצוב בר הקינוחים: האם חייבים להשקיע הרבה כסף עבור בר קינוחים מעוצב? לאו דווקא. אפשר להכין לבד בר קינוחים מושקע. יש להצטייד בצלחות הגשה חד פעמיות יפות, ובמגשי הגשה חד פעמיים יפים. יש להשקיע בחיפוש עוגות ועוגיות טעמים ואיכותיים. את העוגות יש לחתוך ולסדר במגשים. קונים כוסיות חד פעמיות יפות, הם ממלאים עוגות גבינה אישיות, מוס, וסלט פרות. כדאי לקנות צנצנות קטנות, בהם ממלאים סוכריות.

טיפ 8: חשוב להקפיד על סגנון עיצוב אחיד: חשוב להקפיד על סגנון עיצוב אחיד של האירוע. זהו הסוד של המעצבים הגדולים. אם החלטתם לקשט את החלל באביזרי בוטיק, קשטו את כל השולחנות, ופזרו חפצי בוטיק ברבי השטח. הדליקו נרות בעששיות. אם החלטתם לעצב בפרחים, השתדלו שעיקר העיצוב יהיה בפרחים. אם הנכם אמני בלונים, דאגו שבכל שולחן יהיה סידור בלונים זהה.

לסיכום:
ניתן לעצב לבד בצורה מרשימה את האירוע, ובכל תקציב נתון.
בהצלחה!


איך אפשר להתחיל קריירה של עיצוב אירועים?איך אפשר להתחיל קריירה של עיצוב אירועים?