×
קורסים סדנאות פנאי ותחביבים -  תכשיטנות - איך בוחרים תכשיטים ומתנות?

איך בוחרים תכשיטים ומתנות?

מאת חוגחוג - פורטל החוגים והפנאי של ישראל

איך תבחרו תכשיטים ומתנות לאירוע? השוק מוצף בסוגים רבים של מתנות ותכשיטים. במאמר זה, נתן לכם טיפים שיסייעו לכם לבחור תכשיט, ולרכוש מתנות שהאורחים יאהבו.

הזמנה של תכשיט אישי:

לא תמיד חייבים להתלבט בין מבחר תכשיטים. לפעמים, אפשר להזמין תכשיט מעוצב אישית.

הכלל החשוב- לתת לאישה לבחור את התכשיט: הדרך הכי טובה להימנע מאי נעימות בעת הזמנת תכשיט לאישה, היא לתת לאישה לבחור את התכשיט. יש 2 דרכים כיצד אישה בוחרת תכשיט:

1.      סיור בחנויות תכשיטים, ובחירת תכשיט.

2.      הזמנת תכשיט באופן אישי אצל צורף.

בדרך כלל, הזמנת תכשיט באופן אישי אצל צורף, תהיה יקרה יותר. אבל, לפעמים הערך הרגשי של תכשיט מעוצב אישי יהיה גדול יותר.

עיצוב טבעת אישית: כיוון שמחיר טבעת אירוסין יהיה יקר, כדאי לעצב לבד את הטבעת. דרך טובה לעיצוב טבעת בהזמנה אישית, היא באמצעות יצירת תבליט על הטבעת.

עיצוב תליון לשרשרת: כאשר רוצים לקנות שרשרת עם תליון, קל לבחור את השרשרת, שלרוב תהיה חלקה. כיצד בוחרים תליון? אפשר לסייר בחנויות השונות עד שבוחרים תליון. אפשר לחסוך זמן, ולהזמין תליון בעיצוב אישי. בדרך כלל, הכנת התליון לוקחת מעט זמן.

עצות לבחירת מתנות ומזכרות לאירועים:

חלק מההכנות לאירוע, הוא בחירת המתנות והמזכרות. איך בוחרים מזכרת? הדרך הטובה ביותר לבחור מזכרת מוצלחת, היא לחשוב: מה קהל האורחים רוצה? מה ישמח אותם? יש אורחים שירצו דיסק, ויש אורחים שירצו אביזרים שימושיים. את האביזרים המחולקים, כדאי להתאים לפי סוג האירוע.

עיצוב אישי של מזכרות מתוקות לאירועים:

באירועים רבים, מחלקים מזכרות מתוקות. האורחים יקבלו שקית מעוצבת, או צנצנת מעוצבת עם סוכריות. מתנה זו תשאיר טעם טוב בפה לאורחים, וכלי שימושי. אל המזכרת מצמידים הקדשה. עיצוב המתנה המתוקה, מאפשר יצירתיות. אנו נביא כמה טיפים לעיצוב מזכרות:

1.      מיתוג האירוע: כאשר מעצבים מזכרות מתוקות, בדרך כלל יחלקו פתקים מעוצבים. לכן, כדאי להכין לאירוע לוגו המורכב ממלל מעוצב, וסמל קטן. את ה"לוגו", כדאי להדפיס על האריזות וכרטיסי הברכה.

2.      צבעי מותג של אירוע: כאשר מתכננים עיצוב של אירוע, כדאי לתכנן צבעי מותג לאירוע. לאירוע הקשור לעולם הנשי, כדאי לבחור בצבעים נשיים. לאירוע הקשור בעולם הגברי, כדאי לבחור בכחול או ירוק. לחתונות כדאי לבחור בגווני שחור לבן, וגוונים נוספים כמו כחול או אדום. כדאי לבחור 2-3 צבעים שיהוו את העיצוב של האירוע. צבעים אלו, יהוו את צבעי המפות והצלחות. את האריזות וכרטיסי ברכה של המזכרות, תעצבו לפי צבעי המותג של האירוע.

בחירת מתנות אישיות לאירוע:

כאשר בוחרים מתנה לאירוע, חשוב שהמתנה תהיה שימושית. לכן, עדיף להשקיע באביזרים פשוטים. לא מומלץ להשקיע במתנות יוקרתיות מדי לאירועים, משום, שבדרך כלל במתנות אלו ישתמשו פחות.

מחזיקי מפתחות כמזכרת: סוג של מתנה שימושית, היא מחזיק מפתחות. ניתן לבחור עיצובים שונים עבור מחזיק המפתחות. סוג אחר של מזכרת הוא דיסק און קי מעוצב. דיסק און קי מתאים לאירועים של בנים. ניתן לרכוש דיסק און קי בעיצובים שונים.

לסיכום:
ישנם סוגים רבים של מתנות ומזכרות מעוצבות לאירועים. כאשר בוחרים תכשיט, חשוב שהאישה תבחר סגנון תכשיט אהוב עליה.
סקרנו את עולם המזכרות המתוקות לאירועים.
שיהיה לכם אירוע מתוק!