×
 הפעלות ואטרקציות לילדים  - איזה מתנפחים תזמינו לכל גיל?

איזה מתנפחים תזמינו לכל גיל?

מאת בשמחות - מנוע החיפוש לאירועים ושמחות

רוצים להזמין מתנפחים לאירוע?
כדאי לכם להתאים את המתקנים לפי הגילאים השונים.
במאמר זה, נסקור סוגים שונים של מתנפחים לילדים.
אנו נסביר איזה מתנפח, מתאים לכל גיל.

מומלץ בנוסף למתנפחים לשכור ציוד ג'ימבורי:

חברות השכרה רבות, מספקות גם השכרת ג'ימבורי בנוסף למתנפחים. פתיחת אזור ג'ימבורי, מפחיתה את עומס הילדים על אזור המתנפחים, ולכן, מומלצת מאוד.  את המתנפחים לקטנטנים, מומלץלשים באיזור של הג'ימבורי.

מתנפחים לקטנטנים:

הסוג הבא של המתנפחים אותם כדאי לכם לשכור, הם מתנפחים לקטנטנים. אלו מתנפחים נמוכים ביותר. סביב המתנפח, תהיה רשת הגנה. גודל המתנפח, יהיה קטן יחסית למתנפחים המיועדים לילדים גדולים יותר. בדרך כלל, במתנפחים של הקטנטנים, יהיה מגלשה וסולם טיפוס. הגיל המומלץ, הוא עד גיל 3.

מתנפחים לגיל הרך:

רוב המתנפחים הסטנדרטיים, מתאימים לגיל הרך. גובהם לא יהיה גבוה מדי. הם יהיו רחבים מספיק, עבור הילדים. מתקנים אלו יציבים, והילדים יכולים לקפוץ בהם להנאתם. בדרך כלל, מומלץ להזמין לאירוע לפחות 1-2 מתנפחים מהסוג הרגיל.

טרמפולינות עם מסלולי מכשולים ואתגרים:

אם רוצים לגוון לילדים, מומלץ להזמין מתנפחים המכילים מסלולי מכשולים, או אתגרים שונים. מתקנים אלו, מהווים אתגר והנאה עבור הילדים. לפעמים, יהיו מתנפחים ארוכים עם כמה סוגי מכשולים. לפעמים, יהיה מכשול טיפוס וקפיצה מרכזי, באמצע המתקן.

קירות טיפוס:

אלו הם מתנפחים, המשלבים בתוכם קירות טיפוס. סביב הקיר, יש ריפוד של המתנפח. כך, שאם הילד נופל באמצע הטיפוס, הוא נופל על המתנפח, ולא ניזוק. ישנם גבהים שונים של קירות טיפוס. הקירות הנחשבים גבוהים, הם קירות בגובה 7 מטר, אך הם יקרים יותר.

לסיכום:

המלצנו על ג''ימבורי ומתנפחים לקטנטנים. הסברנו מהו מתנפח סטנדרטי, והמלצנו על טרמפולינות עם ג'ימבורי, וקירות טיפוס. 


 הפעלות ואטרקציות לילדים  - 10 אטרקציות מיוחדות לאירוע שלכם10 אטרקציות מיוחדות לאירוע שלכם
 הפעלות ואטרקציות לילדים  - כיצד לאתר קוסמים מקצועיים לילדים?כיצד לאתר קוסמים מקצועיים לילדים?
 הפעלות ואטרקציות לילדים  - טיפים לבחירת הפעלה למסיבת יום ההולדת של הילד שלכם!טיפים לבחירת הפעלה למסיבת יום ההולדת של הילד שלכם!