×
איזה מקומות לאירועים תבחרו?

איזה מקומות לאירועים תבחרו?

היכן הייתם רוצים לערוך את האירוע שלכם? ישנם מקומות רבים המתאימים לעריכת אירועים.

במאמר זה, נעשה סדר, ונכיר את המקומות הטובים ביותר:

היכן מקיימים מסיבות רווקים?

לופט פרטי למסיבות רווקים- לופט, הינה וילה בודדת, המותאמת לאירועים קטנים. בשנים האחרונות, נפוץ מאוד לחגוג מסיבות רווקים ורווקות, או מסיבות גיוס בלופט. בכדרך כלל, בווילה יהיה סלון מרווח עם ספות ושולחן ישיבה. בחצר יהיה שולחנות לאכילה. בדרך כלל, יהיה בלופט גם בריכה פרטית. בדרך כלל, וילות אירוח אלו ימוקמו באזורים בהם רעש המסיבה לא מפריע לשכנים. כך, יכולים החברה הצעירים לחגוג עד השעות הקטנות של הלילה.

היכן ניתן לקיים חתונות?

1.      אולמות אירועים- ישנם אולמות אירועים רבים מפוארים ברחבי הארץ. יש אולמות אירועים מפוארים יותר, ויש אולמות אירועים מפוארים פחות.

2.      אולמות קטנים- ישנם אולמות לאירועים קטנים. בדרך כלל, מספר המקומות באולמות אלו, יהיה לאירועים עד 300 איש. היתרון בשכירת אולמות קטנים לאירועים, הוא החיסכון הכספי. אולמות קטנים, זולים יותר מאולמות גדולים.

3.      מסעדות- בשנים האחרונות, עורכים אירועים קטנים במסעדות. קיום האירוע במסעדה, נותן לאירוע אווירה אינטימית ומשפחתית. בדרך כלל, במסעדות יחגגו ימי הולדת, "חתונת הזהב", או אירועים קטנים.

4.      גני אירועים- לפעמים, יש רצון לשלב את הטבע באירוע. לשם כך, ישנם גני אירועים. הסביבה הטבעית בגן אירועים, הינה סביבה מעשה ידי אדם. בעלי הגן, שתלו באמצעות גנן את הצמחייה, וסידרו מזרקות ומפלי אבן.  ישנם גני אירועים הממוקמים ליד חוף ים, או שמורת טבע.

סוגי אולמות אירועים:

1.      אולם אירועים באזור מגורים או מסחר- אירועים רבים, נערכים באולמות אירועים עירוניים. אולמות האירועים יהיו בעיקר באזורי מסחר ותעשייה. מחירי האולמות מגוונים. יש אולמות יקרים יותר, ויש אולמות היקרים פחות.

2.      אולם אירועים של בית מלון- אולמות רבים של בתי מלון, מכינים ארוחות שף מקצועיות. היתרון באולם בתוך בית מלון, הוא שבדרך כלל יש גינה הצמודה אל אולם. האורחים יכולים לשבת סביב שולחנות בחוץ. כך, האולם מזכיר גן אירועים, אך בדרך כלל זול יותר מגן אירועים. לפעמים, בני זוג העורכים חתונה בבית המלון יקבלו לילה לינה חינם בבית המלון.

מה עושים לאחר האירוע?

5.      אפטר פרטי- זוגות רבים, רוצים לעשות "אפטר" אחרי החתונה. בדרך כלל, יכלול ה"אפטר" לינת לילה לבית מלון. בדרך כלל, ינפשו בני הזוג ביחד יום- יומיים לאחר החתונה.

לסיכום:
סקרנו מקומות לעריכת אירועים קטנים וגדולים. כשמתחילים לחשוב על מקום לעריכת האירוע, יש צורך להחליט האם רוצים לשבת באוויר הפתוח, או רק באולם סגור.  
לחשב את מספר המקומות הדרוש, ולוודא שיש מספיק מקומות ישיבה לכולם. לאחר האירוע, אפשר להתפנק, ולהזמין מקום לאפטר פרטי.


מקומות לאירועים - כיצד הופכים מקום פשוט למפואר?מקומות לאירועים - כיצד הופכים מקום פשוט למפואר?